Jump to content

Kupuj dok nije otišlo...


Zvu

Preporučeni Komentari

  • 2 nedelje kasnije...
  • 3 months later...

Lepo zaista. Imam nekoliko pitanja, verovatno si upućen a može i Davor da odgovori:

 

Od kog drveta je pravljena ručka?

Žuti kablovi su Belden?

Nosači šasijskih konektora su metalni?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

NHF, mislim da Technics nema šta da traži u ovoj ligi, a Davor za 1500EUR nudi

 

-zvučnicu 

-ručku 12"

-gramofon na sprat

-step-up trafo

-lampaški phono preamp

 

Razumno se može deliti i do pet komponenti pojedinačno u zavisnosti šta kome treba.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

 

Nekom sigurno. Oglas je obrisan. Elem, čudo kako se po KP furlaju oglasi. Postavim oglas, istog dana, 200 pregleda. Sutradan, oglas na 22. strani, sledeći dan, na 27. strani. 226 pregleda. Dakle, 206 u prvom, 21 pregled u drugom i trećem danu. Dakle, ne platiš da se oglas zalepi na prvu stranu, ode na dno dok kažeš ašov... Samo ko baš ima vremena da burla može da ga nađe. Ili ako baš to traži...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ne znam ko šta čeka, no bi svi na prve strane a to može ili stalnim obnavljanjem (besplatno) ili da se plati. Ajd sinoć rekoh, da se plati, bar na tri dana ili tako... Kaže 300 dinara kredita košta 600 dinara ako platiš preko mobilnog... Hvala, propuštam. Obnoviću kad dođe vreme da istekne.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Možes Robi da nakačiš Soltanuse i iza Pajpera da ih vuče na sajli iznad Srbije da ih svi vide s neba, teško da ćeš ih prodati ovde. Prebacuj te oglase na ebay i ćaozdravo. Sem ako nećeš da padne u ruke narkobosova a ti dobiješ za njih narkodolare :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

domaci proizvod.

 

pojacala za razglas radjena kod nas, u Loli.

 

za potrebe Sadama Huseina.

 

Lola pojacala i JBL zvucnici.

 

inzenjer koji je radio u Loli ta pojacala mi je komsija.

 

i od njega i od mnogih sam cuo samo reci hvale za Lola pojacala.

 

licno mislim da nisu hi end, ali da su veoma dobra, jesu.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

lola ko lola - bila ozbiljna firma

 

sa tim pojacalima bilo ozvuceno svasta po svetu ,  valjda narodno pozoriste komplet

 

na zalost - nisam ih nikad slusao u nekom kucnom okruzenju i ne znam vise detalaj o konstrukciji

 

nadam se samo da je druga ekipa radila konstrukciju od one koja je radila njihove miks stolove - ti su plac majke bozije - materijala od Kreza na lopate , a igrala se deca inzenjera ........

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Za Lolu nekada davno vazila izreka - "ko radi u Loli njega Q boli..."

... :)

Slusao sam ranije pre mnogo godina taj ili neki drugi njihov, amp u home uslovima i na obicnim elektro mech driberima i na velikim ribonima. Vrlo dobro je radio. Bolje od mnogih stranih kao firmi... Veoma neutralno. Ali bio je novi i sa originalnim delovima.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...