Jump to content

Lepota dizajna


Fukushima

Preporučeni Komentari

`Patos` `Stealth` PreAmp :buehehe: Poz :good2:

Koliko znam, nešto vas i nije impresionirala stealth tehnologija... Zato ste joj onomad izdali zabranu letenja! :)Nisam kritizirao design. Samo sam iznio prvu asocijaciju. Budući da sam ljubitelj klasičnih formi u tehnici, npr. automobili i motocikli, stvarno mi se više sviđaju ideje koje bi se uklopile svojom filozofijom u neki rustikalni prostor.Samo moje mišljenje - nikako kritika ičijeg ukusa!Opet, ako je nešto funkcionalno i stvarno dobro radi svoj posao onda niti design nije prepreka.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ma nisam crtao. Simpatične su mi kombinacije sa kožom.Evo link ka članku na 6moons http://www.6moons.com/industryfeatures/istanbul2010/1.html

Znam da nisi, šalim se, ali su ga crtali za prezentaciju na sajtu... O tome smo već onomad drobili :) Samo kada bih negde našao polarizacioni filter za Canon S3, uspeo bih po završetku kockice da napravim i ja dobre fotografije pojačala u punom sjaju... Vć sam pokušao nekoliko puta da slikam ovo dimljeno staklo, tj da slikam kroz njega, međutim... mrka kapa...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pojedini dizajni su toliko besmisleni da prerastaju u kicdobro dizajniran uredjaj ne sme da izgubi svoju funkcionalnu logiku, a pritom treba da bude prijatan za okovecina ovde prikazanih uredjaja nema nista od ovoga

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pojedini dizajni su toliko besmisleni da prerastaju u kicdobro dizajniran uredjaj ne sme da izgubi svoju funkcionalnu logiku, a pritom treba da bude prijatan za okovecina ovde prikazanih uredjaja nema nista od ovoga

Stvar ukusa. Znaš i sam da o tome ne vredi raspravljati, svako će da nađe milion dobrih argumenata da odbrani svoj stav i zaštiti svoje pravo na izopačen smisao za estetiku... :Viannen_loungelizard: Meni je najbolje merilo kada dozovem suprugu da pokažem svoje novo remek-delo. Po izrazu lica uvek vidim koliko sam zastranio :)
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Грамофони и ђене ђене, ал они лампаши па мој тостер је лепши!Но о укусима............................итд!

pa nije valjda cenjeni kolega da imate lampaski toster?! :sarcastic_hand::buehehe:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Jel` te, sto Vam se onaj smajli komrsti, sta mu je danas? ta nije valjda da Vas je toliko nasekirao zemljotres ? :Viannen_loungelizard:

Ma jok, nego ga sekira što nije osetio drmusanje noćaske... :rofl:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pojedini dizajni su toliko besmisleni da prerastaju u kicdobro dizajniran uredjaj ne sme da izgubi svoju funkcionalnu logiku, a pritom treba da bude prijatan za okovecina ovde prikazanih uredjaja nema nista od ovoga

100% Tacno, Samo kad vidim svu tu pozlatu na pojedinim Cevnim uredjajima,sve zajedno sa pozlacenim dugmicima.... :bad: A tek pojedini SS uredjaji... :hot: .imam impresiju da su dizajneri tih i takvih uredjaja jureci po svaku cenu `High Tech look `(novac $$$$$)cesto zavrsavaju u `corsokaku` dizajnerskih promasaja , nefukcionalnosti i neukusa. ili su pak sve te neukusne kreacije ciljano pravljene ipak za duboke dzepove High Tech Yapi populacije i njihove plitke mozgove.Zao mi je sto se ponekada iza takvih ruznih spoljasnjih oplata ipak ponekad nalazi zaista dobro dizajnirana Elektronika unutra.Sto neko rece ovde : Mozda je ipak sve stvar licnog ukusa, (neko voli Crnke,neko,Plavuse ,poneko i Kich :D Poz :good2:

post-556-0-20870100-1288821096_thumb.gif

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Isto nesto sto je sa `ukusom` uradjeno, i` spolja i iznutra` : Grandson GAS servo loop Amplifier(2x50W/8ohm 2x80W/4ohm)Ako ikada budem pravio neki DIY SS Amp bice na ovu foru,skromno ,diskretno i kvalitetno,posebno mi se svidja i odobravam kod ovog dizajna to sto je Mrezni Trafo postavljen pozadi i spolja,dizajner(konstruktor) je znao sta to znaci ;) Inace iza ovog dizajna stoji legendarni konstruktor James Bongiorno,GAS(Great American Sound)pojacala.Poz svima :good2:

post-556-0-23326400-1288873947_thumb.jpg

post-556-0-83036500-1288873973.txt

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...