Jump to content

Lepota dizajna


Fukushima

Preporučeni Komentari

Leonardo, sa obzirom na to da nieznam cime raspolazes, moram da pitam da li si u mogucnosti da napravis nesto slicno ovom kucistu koje sam postovao tj. da li je moguce napraviti strane sa radiusom na ivicama od alminijuma recimo 10mm. Predpostavljam da su te coskove rezali od blokova alumiijuma? Nadam se da si razumeo sta sam hteo da pitam... :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Leonardo, sa obzirom na to da nieznam cime raspolazes, moram da pitam da li si u mogucnosti da napravis nesto slicno ovom kucistu koje sam postovao tj. da li je moguce napraviti strane sa radiusom na ivicama od alminijuma recimo 10mm. Predpostavljam da su te coskove rezali od blokova alumiijuma? Nadam se da si razumeo sta sam hteo da pitam... :)

.

Može se uraditi tako veliki radijus na ćošku.

Moja mašina ima 100mm klirensa po Z (vertikalnoj) osi, tako da bi to za nju bilo malo preko granice.

Kada bih radio takav radijus primenio bih tehnološki drugačije rešenje, pogotovo jer je visina radijusa sigurno 80 ili nešto više milimetara.

Što se tiče PS kućišta više sam uveren da je to samo savijan AL profil, ne bi ga oni rezali od punog materijala " oskudacija je ".

.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Lep rucni rad, pravi Cevni DIY Amp koji ima svoj `sarm`Interesantno je da imam bas isto takav Ruski mikroampermetar na prednjoj ploci jednog Cevnog komunikacionog Prijemnika sve zajedno sa tim crnim bakelitnim dugmicima sto ih neki zovu-`Kokosija Glava` :D Poz i hvala na prilogu :ok:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Pathos, po meni, spada u jednu od firmi koja svakim svojim novim pakovanjem udari zvrčku drugim dizajnerima... i ode korak dalje...CD plejer Endorphin...post-13-0-59899700-1288422150_thumb.jpgClassic One amppost-13-0-71120300-1288422121_thumb.jpgInPower amppost-13-0-30266800-1288422173_thumb.jpgLogos amppost-13-0-28199600-1288422091_thumb.jpgEthos integrisani amppost-13-0-89836000-1288422315_thumb.jpgInpol Remix, hibridni integralac (obratite pažnju na hladnjake: lukavo integrisan natpis u rebra za hlađenje...post-13-0-35314300-1288422429_thumb.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...