Jump to content

Aluminijumski lim


Daudio

Preporučeni Komentari

Дакле,обзиром да сам решио да узмем ствар у своје руке,а за оне са поквареном маштом та ствар се зове прављење кутије,потребна ми је информација где у Београду може да се купи алуминијумски лим дебљине 2мм исечен на меру.Мале количине и димензија не преко 50х50цм.Наравно за физичка лица.Други део питања се односи на дрво,дакле у ком делу града постоји столар код кога се може отићи и вратити кући са 4 комада пуног дрвета(да не кажем дасака) исечених и лепо обрађених.Ако још може да се обраде по жељи тим боље.Рок -ХИТНО, мислим гори ми под ногама.Ако има вољних да помогну унапред хвала. :drinks:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 107
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Klaso,iz mog dosadašnjeg iskustva al.lim od 2mm niko ne seče na manje parčiće ,mora se kupiti cela tabla 1m X 2m .Tek od 3mm ,pojedine firme hoće da seku i to po kraćoj strani ,što znači možeš da kupiš 5cm ali jedan metar dužine.Ovo što ti hoćeš jedino da potražiš u nekim sitnim zanatskim firmicama,možda im je ostalo koje parče.Što se tiče fosni bilo koji stolar koji ima diht i frezer(a obično to ima svako) ti to može uraditi.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Комшо, не секу на меру! :drinks:

Meni su sekli na meru u Rajanu kad sam pravio zadnju plocu za Babelfish, doduse 4mm debljine je ploca.Mislim da mozes i Mehatronici da posaljes skicu pa da ti kazu koliko ce te kostati, pa ako odgovara cena da ti urade.OFF: Zeon moderator, please skini ovaj ferari motor iz signature-a, zauzima pola stranice thread-a, a fala bogu pa te svuda ima. Smeta, zaista. Hvala unapred.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

OFF: Pa nemaju svi Firefox, a mnogima to smeta. A i lepse je kad te moderator ispostuje. ;)

Firefox je besplatan, a sad, što se tiče poštovanja, ovaj predlog je onomad bio upućen na adresu moderatora od strane administratora pa to do sada nije rezultovalo promenom veličine slika u potpisu. Ne vidim zašto bi tako principijelan čovek sada postao neprincipijelan i smanjio slike na molbu nekog tamo "manje važnog" člana foruma...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Firefox je besplatan, a sad, što se tiče poštovanja, ovaj predlog je onomad bio upućen na adresu moderatora od strane administratora pa to do sada nije rezultovalo promenom veličine slika u potpisu. Ne vidim zašto bi tako principijelan čovek sada postao neprincipijelan i smanjio slike na molbu nekog tamo "manje važnog" člana foruma...

Znači na ovom forumu ima VAŽNIH , MANJE VAŽNIH i NEVAŽNIH članova,predpostavljam da ste vi moderatori ,administratori...... ti VAŽNI ČLANOVI? :shok:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Znači na ovom forumu ima VAŽNIH , MANJE VAŽNIH i NEVAŽNIH članova,predpostavljam da ste vi moderatori ,administratori...... ti VAŽNI ČLANOVI? :shok:

Ne, ja bih rekao da ćemo za "važnog" moći da smatramo onoga ko dotičnom moderatoru uspe da promeni mišljenje o tome koliko velika slika Ferrarijevog motora zapravo treba da bude u potpisu. Za sada, i ZenMod i ja spadamo u "nevažne i/ili neuvažene". Dakle, ko ga ubedi, dobija titulu "važan i uvažen"... Al' to nam je demokratija donela kao nuspojave... Svako radi šta mu se 'oće...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ne vidim zašto bi tako principijelan čovek sada postao neprincipijelan i smanjio slike na molbu nekog tamo "manje važnog" člana foruma...

Мислим да је ова изјава претерано тешка.Нарочито упућена од стране модератора.Да ли неко хоће или не,да смањује или брише баш ме брига,Али,ако модератор подели чланове на важне и мање важне па ставио то под наводнике веће и од самих слова то ми је неопростиво.То што сте модератори не даје вам за право да остале сматрате "мање важним", јер без тих мање важних форум не би ни постајао.А ако хоћемо да се делимо такав начин дајте нам онда критеријуме да знамо по чему су модератори заслужили да буду модератори, па да и ми "мање важни" имамо могућности да постанемо "важни".
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Мислим да је ова изјава претерано тешка.

Нарочито упућена од стране модератора.

Да ли неко хоће или не,да смањује или брише баш ме брига,

Али,

ако модератор подели чланове на важне и мање важне па ставио то под наводнике веће и од самих слова то ми је неопростиво.

То што сте модератори не даје вам за право да остале сматрате "мање важним", јер без тих мање важних форум не би ни постајао.

А ако хоћемо да се делимо такав начин дајте нам онда критеријуме да знамо по чему су модератори заслужили да буду модератори, па да и ми "мање важни" имамо

могућности да постанемо "важни".

Ja sam svojevremeno postavio pitanje da li je sarkazam - sarkazam i kada moram da ga objašnjavam... Nije. Dakle, ne bih da objašnjavam. Probaj sada da pročitaš isti post (moj) kao da sam naglasio sarkastičnim tonom onu o manje-više važnim članovima...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ja sam svojevremeno postavio pitanje da li je sarkazam - sarkazam i kada moram da ga objašnjavam... Nije. Dakle, ne bih da objašnjavam. Probaj sada da pročitaš isti post (moj) kao da sam naglasio sarkastičnim tonom onu o manje-više važnim članovima...

Онај ко чита, не може да зна да ли си ти мислио то саркастично или не.

Ја се надам да је било саркастично,и веруј ми да против тебе немам ништа против,чак мислим да смо имали коректне односе и надам се да ће тако и остати.

АЛИ,

Колико пута смо рекли да је писана форма конверзације тешка за схватање, и у том смислу мислим да је недопустиво нарочито од модератора написати нешто тог типа.

Хигијене ради.

А кад би, мало загребали испод површине форума свашта би ископали о важно-не важним члановима,тако да мислим да није паметно иступати са таквим изјавама и стварати простора да се због погрешно схваћене изјаве отвори Пандорина кутија.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Е та ти је права.Недеља је,фирме не раде.Сутра зовем фирме,па ћу видети на чему сам.Хвала за информације,а ако неко зна још који извор нека окачи.А што се офа тиче, ту су модератори па нека прочисте тему на легитиман и легалан начин!

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...