Jump to content

Aluminijumski lim


Daudio

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 107
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

jel strogo cisti aluminijum ili moze ofarbana jedna strana (pa struzi/skidaj)?

Je li jedna strana premazana sa flourescentnom, a druga sa sivom temeljnom bojom? :acute: (I ja sam već primjetio prometne znakove i table sa imenima naselja.... :buehehe: )
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Не мора строго чист,али мора строго димензионисан,немам чиме да га обрађујем-сечем

Комшо, имам ново парче # 3мм а димензије су 1000 х 680. потребно је само да га исечем али једна мера неће бити 500!

Je li jedna strana premazana sa flourescentnom, a druga sa sivom temeljnom bojom? :acute: (I ja sam već primjetio prometne znakove i table sa imenima naselja.... :buehehe: )

Е овај пут  :tease::respect:!
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Je li jedna strana premazana sa flourescentnom, a druga sa sivom temeljnom bojom? :acute: (I ja sam već primjetio prometne znakove i table sa imenima naselja.... :buehehe: )

Не вреди, не укалапају ми се димензијеАли нико се од тада не паркира под мојим прозором :sarcastic_hand::cheers:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Zovi 5MK, www.petmk.co.rsSeču na meru.

Мислим да је избор дефинитивно пао на 5МК и њихову кутију.Није идеално решење,али тренутно најбољеТакође успостављена сарадња са ПОТЕНС-ом из Пожеге у вези перфорираних лимова.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Мислим да је избор дефинитивно пао на 5МК и њихову кутију.Није идеално решење,али тренутно најбољеТакође успостављена сарадња са ПОТЕНС-ом из Пожеге у вези перфорираних лимова.

Samo održavaj dobre odnose sa njima....jednog prijatelja mi je firma poslala da radi u njihovoj poslovnici u BG, pa se otvaraju svakakve opcije! :Viannen_loungelizard:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Мислим да је избор дефинитивно пао на 5МК и њихову кутију.Није идеално решење,али тренутно најбоље

5MK radi i kutije po zahtevu, znas. mada imas i u pazovi nesto slicno.koje su ti dimenzije kutije?
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Комшо, имам ново парче # 3мм а димензије су 1000 х 680. потребно је само да га исечем али једна мера неће бити 500!

Хвала на понуди,али журим ! :character13:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

5MK radi i kutije po zahtevu, znas. mada imas i u pazovi nesto slicno.koje su ti dimenzije kutije?

Наручио сам њихову RKHE-4-350 са изменама димензије у 450 и перфорацијом.Дакле може се рећи да је прича завршена :Viannen_loungelizard: Хвала свима на труду и предлозима :cheers:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Такође успостављена сарадња са ПОТЕНС-ом из Пожеге у вези перфорираних лимова.

I ... šta kažu ? ... trebalo bi i meni možda nešto od njihovog asortimana ... znaš li možda, seku li na meru i koje su minimalne količine/dimenzije koje se mogu kupiti ?

@ Postavljena slika ... werozaf Postavljena slika

Khm, khm ... pa ondak , što bi rek'o Đole, mislim, onaj Balašević - " Računajte na nas ! " Postavljena slika

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

I ... šta kažu ? ... trebalo bi i meni možda nešto od njihovog asortimana ... znaš li možda, seku li na meru i koje su minimalne količine/dimenzije koje se mogu kupiti ?

@ Postavljena slika ... werozaf Postavljena slika

Khm, khm ... pa ondak , što bi rek'o Đole, mislim, onaj Balašević - " Računajte na nas ! " Postavljena slika

Кажу може све и шта желиш.

www.potensperforacija.co.rs

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

@ Postavljena slika ... werozaf Postavljena slika

Khm, khm ... pa ondak , što bi rek'o Đole, mislim, onaj Balašević - " Računajte na nas ! " Postavljena slika

Kisenem sejpen, prijatelju! :drinks:

Opet će sve kod mene ići polakše nego sam mislio! Em sam se predomislio u vezi SS ampa (nakon što sam u kratkom vremenu poslušao nekoliko kombinacija lampi sa hornama), pa sad sve ispočetka isčitavam o lampama (čak se i lakše snalazim!), em moram još ženu poslati u neke toplice radi kralježnice, em mi u tom slučaju ne fali samo amp, nego i preamp i zvučnici.

Kako god, uživam čak i ovom beskonačnom isčitavanju tutorijala i opisa projekata.

Ali i ovdje je preteško doći do materijala za kutije ili gotove kutije za neke normalne novce, pa imam otvorene oči za sva zbivanja u okolini.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Не мора строго чист,али мора строго димензионисан,немам чиме да га обрађујем-сечем

Nemoj da zezas! Trebaju ti samo prave linije, dakle obelezis na tabli i velikim skalpelom zarezes muski 5-6 puta sa obe strane jednako (da se rezovi podudaraju). Onda presavijes 10-15 stepeni rukom sa jedne strane a tablu stavis na cvstu podlogu sa ivicom (stepenik) pa okrenes tablu i savijes isto toliko u kontra smeru (sa druge strane), i tako 10-ak puta naizmenicno dok se ne precvika samo. Posle samo oturpijas ivicu i rez je ko zmaj. Ja tako secem aluminijum debljine 3mm oduvek...Evo, ova cela kutija je napravljena samo skalpelom, turpijom i busilicom (srafciger, pop-cangle i ureznice nisu presudni ;) ) :post-20-081812900 1283174162_thumb.jpgEdit: sad vidim da si vec porucio kutiju. Nema veze, drugi put... ;)
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Trebaju ti samo prave linije, dakle obelezis na tabli i velikim skalpelom zarezes muski 5-6 puta sa obe strane jednako (da se rezovi podudaraju). Onda presavijes 10-15 stepeni rukom a tablu stavis na cvstu podlogu sa ivicom (stepenik) sa jedne strane pa okrenes tablu i savijes isto toliko u kontra smeru, i tako 5-6 puta dok se ne precvika. Posle samo oturpijas ivicu i rez je ko zmaj. Ja tako secem aluminijum debljine 3mm oduvek...

Ovo je tutorijal kakvog volim - kratak, jasan i nedvosmislen! Sjedi, evo ti +1!
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Sto? Jel' negde iseceno ukrivo ili neprecizno ?A i nas'o je ko ce da se javi... :buehehe:

Ne, nego se lim od 3mm izvitoperi po dijagonali kada se reže na velikim makazama. Uz to se i svi rezani rubovi deformišu zbog pritiska. Ovde se to ne vidi, dakle, ili je rezano na rotacionom nožu (alias - cirkular) ili tračnoj pili (bansek) ili već spomenutim postupkom. I šta ako sam se javio? Sad već i ja smetam? ...a baš nemam ništa od italijanskih auta u potpisu... :rofl:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Мислим, сад га претера!

Дакле моле се модератори да не шенлуче по теми него да сав оф преместе где му је место.

Мислим да је ово једна корисна тема,

не само мени него свима,

тако да је ружно да се МОД тим игра паткометрије.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ne, nego se lim od 3mm izvitoperi po dijagonali kada se reže na velikim makazama. Uz to se i svi rezani rubovi deformišu zbog pritiska. Ovde se to ne vidi, dakle, ili je rezano na rotacionom nožu (alias - cirkular) ili tračnoj pili (bansek) ili već spomenutim postupkom.

Tako je, secenjem skalpelom ne dolazi do deformacija :ok: To su i meni pokazali neki stariji majstori kad sam imao 15 godina, pa k'o velim, da podelim sa mladjima, u kucnoj varijanti (bez skupih masina) nema bolje fore..

I šta ako sam se javio? Sad već i ja smetam? ...a baš nemam ništa od italijanskih auta u potpisu... :rofl:

Ma jok, ti si u tom smislu razuman covek, nego zbog "vidi se" - bese i ti nosis cvike? ;)E i stvarno gledajte da umirite ovog brm-brm nesrecnika, presao je preko jego :no: Nek' lepo on, Vule i Anusbis naprave neki svoj forum da im bude zabavno na njihov nacin...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...