Jump to content

Obavezno štivo za slušanje


Preporučeni Komentari

  • Odgovora 4.4k
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Desi Milose,Druze moj.Nedostajale su mi tvoje "prozivke".

 

Skin je "Kad porastem bicu Astronaut",piloti su Aut idu samo do dvajes kilometara uvis.Kacim ga na dva foruma u po jednoj temi,znaci na dva mesta.Nisam ga kompletno pravio,preradio sam postojece reshenje tako da se meni dopadne.

Sto se tice "prodaje" ja samo kupujem ili poklanjam prijateljima "audio" stvari,ukljucujuci i ovaj skin koji moze "dzabe" da se preuzme ovde  http://www.mediafire.com/download/l6kbwro3buuj34c/foobar2000.zip  ako te zanima.Pare zaradjujem na drugi nacin,ne mesam posao i zadovoljstvo.Kao klinac sam prodao svoju "muziku" nekim bitangama da bi "preziveo" i zakleo sam se da to vise nikad necu uciniti.I nisam do dana danashnjeg.

Ako moderacija ili admini vide da trgujem sa bilo cime na ovom forumu preko PP neka me odmah trajno banuju.

 

Ti si moj Drugar iako si prvi covek koji je na nekom forumu(a na mnogo foruma sam chlan i domacih i mnogo vise stranih) odbacio moje "prijateljstvo" tako da zbog tvoje zelje vise necu kaciti skin.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ukusi su različiti i nema smisla nametati svoj ukus. Kome se ne sviđa slika neka okrene glavu, a kome se ne sviđa pjesma/album neka ne sluša.
Nema razloga niti za istraživanjem prodaje li Digital ikome skin ili ne jer ga ovdje nije oglasio na prodaju, dapače - slao je linkove za free download.

 

Ende.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...