Jump to content

Obavezno štivo za slušanje


Preporučeni Komentari

  • Odgovora 4.4k
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Meni se najvise svidjao od njega AStrahan caffe. Posebno prva stvar, koja u naslovu ima Grozny (  Aube rouge a Grozny )... Pristojan covek i on cuo za mene. :buehehe:  Naravno Drug Woland bezobrazno proracunato, blagoizvoleo je da me obavesti jos jutros o novoj ploci u radnji, znajuci da sam u tom momentu negde izmedju  Majdanpeka i Bora, te da cu da pustam balu sve do veceras, dok se ne steknu uslovi za kupovinu. Wolande lolo jena brezobrazna i kvarna. Jesil ti cupao noge muvama kad si bio mali, kad volis tako da mucis i  zezas posten svet na putu bez neta. E sad ga slusam pa javljam. Ninja, ne rece kolko si kaznenih ECM-a odsluso? Pozdrav :scaut_en:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Meni se najvise svidjao od njega AStrahan caffe. Posebno prva stvar, koja u naslovu ima Grozny ( Aube rouge a Grozny )... Pristojan covek i on cuo za mene. :buehehe: Naravno Drug Woland bezobrazno proracunato, blagoizvoleo je da me obavesti jos jutros o novoj ploci u radnji, znajuci da sam u tom momentu negde izmedju Majdanpeka i Bora, te da cu da pustam balu sve do veceras, dok se ne steknu uslovi za kupovinu. Wolande lolo jena brezobrazna i kvarna. Jesil ti cupao noge muvama kad si bio mali, kad volis tako da mucis i zezas posten svet na putu bez neta. E sad ga slusam pa javljam. Ninja, ne rece kolko si kaznenih ECM-a odsluso? Pozdrav :scaut_en:

Kad sam bio mali imao sam malu praćkicu napravljenu od izolovane žice od 6 kvadrata i gumice izvađene iz lastiša. Municija je bila od gole žice od 4 kvadrata. Bilo je leto, devojke su nosile mini suknje.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Tebi nema pomoci. Ja pokusavo i pokusavo i nista. Neka, doci ces ti u leto. ...Ej dodje vreme, sve se preokreneeeee.... :guitarplayer:

Pazi samo do tada da ti maca ne rastima rucku ili da rucki misa na tanjiru do tada :)

... bio proslo ljeto i bio je bio pravi ecm sa te vretske, nevjerovatno tiha pozadina :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kad sam bio mali imao sam malu praćkicu napravljenu od izolovane žice od 6 kvadrata i gumice izvađene iz lastiša. Municija je bila od gole žice od 4 kvadrata. Bilo je leto, devojke su nosile mini suknje.

A tebi garant spadale gace, kad nisi imo lastis.  Samo kad se ne saplete (zbog minica).   Bolje da si s njihovih gaca skido, al ajde bio si mali.  Cuna mala pionirska... Srecom, ne pomenu mladez na izvesnim mestima u okolini. Metkici verovatno, kao pomocno sredstvo mladog neiskusnog hetero "ocu budem alfa" muskarca, nebil vido malo vise od minica...tj u prevodu,  balavi deran sigurno nije stajao u redu u prodavnici, te zevo uokolo minica, vec verovatno iza neke ograde sakriven, crven, zajapuren, naravno zevo (ovo vec konstanta) i koristio pomocno sredstvo, tj metkice. Relativno inventivno. Rani radovi Rona Dzeremija.

Pozdrav od dr. Kadzije

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

A tebi garant spadale gace, kad nisi imo lastis.  Samo kad se ne saplete (zbog minica).   Bolje da si s njihovih gaca skido, al ajde bio si mali.  Cuna mala pionirska... Srecom, ne pomenu mladez na izvesnim mestima u okolini. Metkici verovatno, kao pomocno sredstvo mladog neiskusnog hetero "ocu budem alfa" muskarca, nebil vido malo vise od minica...tj u prevodu,  balavi deran sigurno nije stajao u redu u prodavnici, te zevo uokolo minica, vec verovatno iza neke ograde sakriven, crven, zajapuren, naravno zevo (ovo vec konstanta) i koristio pomocno sredstvo, tj metkice. Relativno inventivno. Rani radovi Rona Dzeremija.

Pozdrav od dr. Kadzije

 

ma jok, lastiš je bio iz ćaletovih gaća.. dragoceni su bili ti rani radovi, ponekad te pojure, pustiš da te stignu, al ne mogu onako malog i bezazlenog da te zaozbiljno mlate, već im se probudi majčinski instinkt.. ihh veselja :D

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kad sam bio mali imao sam malu praćkicu napravljenu od izolovane žice od 6 kvadrata i gumice izvađene iz lastiša. Municija je bila od gole žice od 4 kvadrata. Bilo je leto, devojke su nosile mini suknje.

Ih, mi smo te sa isolated cable zezali. Pravilo se od drveta ili od gole žice. Još kada dođu sa žuto-zelenom, njih smo uzemljavali... ;)

Posle, kada sam se uselio u kovačku radnju imali smo od kovanog gvožđa... ;P

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

meni ecm nikako ne leži

preslušao sam na desetine albuma ali osim nešto od kit džareta i pet metinija sve drugo se nađe u korpi za otpatke

ima tu kvaliteta nema zbora, ali previše je to tugaljivo, mlitavo i tunjavo za moj ukus

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...