Jump to content

Obavezno štivo za slušanje


Preporučeni Komentari

  • Odgovora 4.4k
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Nisam siguran dal je bilo, al i ako jeste nema veze. Sa drugom Wolandom rasprava bila malopre koji bolji. Ovaj ili Abu Nawas rhapsody. Veoma zrela i zaokruzena ploca. Sufi ladno pod CM. Slozili se Woland i ja....znaci ima da je tako!

 

Dhafer Youssef - Birds requiem

post-264-0-05688800-1419883074_thumb.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Konačno novi album

 

Anouar Brahem - Souvenance

 

Souvenance.jpg

 

 

 

Već raspoloživ u obližnjoj prodavnici..

 

 

preslusavao kroz vise dana..kod mene se nece visoko kotitarati (sto ne znaci da naspram drugih,nece biti mozda biti bolje rangiran)..zasad ide na nivo "Rite",sto je kod mene najnizi rang kod Brahem-a..danas sam preslusavao sve,i ovo je trenutni redosled kod mene:apsolutni top Astrakan cafe sa Le pas de chat noire..Thimar jako dobar i dalje,ali kod mene gubi naspram prva dva pomenuta....

Moj problem je nastao vec kod "Rite",ovaj zadnji nista ne menja u kursu:pokusaj udomljavanja eklekticne muzike za siroke mase

 

just my 2 cents

 

:)

post-653-0-52827300-1419949922_thumb.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Pajo, kod mene pa obrnuto. Sto ga vise slusam, a veruj mi svaki dan ga nanova vrtim, visoko se popeo na mojoj lestvici. Valjda sam u takvom raspolozenju. Youssef`s song remek delo. Sad imamo 4 centa zajedno :shakehands:

 

:)..ne dam se...

 

https://www.youtube.com/watch?v=M_73GwqRn5o

 

i spravu sam danas potpalio kad sam preslusavao "Astrakan... " za kraj seanse jos jednom,da feeling bude kompletan :wink2: (na onom kolazu omota iza se nasao i on,radjen je dosta davno,valjda ima 7-8 godina)..nece to tako lako sa top pozicije :oldtimer:

post-653-0-38095800-1419969851_thumb.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...