Jump to content

Gidjga bio u Biogradu


gidjga

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 85
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

zahvaljujem se ovom prilikom Patasonu na gostoprimstvu ,Piletu na odvojenom vremenu ,Siniši(Sinevoice) na iskrenom višečasovnom druženju,Golumovoj supruzi što nam ga je posudila na nekoliko časova i Slavku i njegovim tri sedmicama ,a bogami i dvo sedmicama(koje sdviraju...)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Slušasmo Golumov F3 doduše kratko ,ali to lepo zvuči ,slika nema jer sam zaboravio poneti aparat i ostasmo bez slika,sve smo to slušali kod Patasona i ovom prilikom se izvinjavam i zahvaljujem njegovoj supruzi Miri što nas je trpela,jer smo morali i u u spavaćoj sobi da čujemo izuzetno skockane fulrange.Kod Siniše više nismo slušali muziku već virtouznost umetnika,a Slavko se svojski igrao sa svojim Sansuima.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

a hi-fi show je posebma priča ,sviraše malo Dinaudio i Audio note ostalo bruka (hrvate nestigoh čuti pošto nisu bili spremni ,ja im ne zameram pošto ostasmo svi skupa do kasno kod Siniše prethodnu noć.Dragi moji forumaši većina vaših sistema bi mnoge postidela na ovom sajmu.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Evo ti jedna fotka od Patasona. Ako treba i fotka celog sistema iz spavace sobe mogu i to da postavim. Napominjem da je prilikom fotografisanja u spavacoj sobi Patason bio prisutan, da Vam se ne bi javile cudne ideje u glavi, tipa sta cu ja u spavacoj sobi.

post-15-126973354346_thumb.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

......da Vam se ne bi javile cudne ideje u glavi, tipa sta cu ja u spavacoj sobi.

:) ti i Patason - sami u spavacoj sobi ..........meni se ne javlja nikakva cudna ideja .... :)
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

jedrilicar - gledaj sledeci put kad budes dolazio - ako ikako mozes inkognito ( da izbegnes reperkusije) - zaprasi malo oko centra iz jedrilice ...... mozda nam svima bude bolje :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

hebote, pa ja potpuno zaboravio na sajam :) stavio ljubine reklamne mailove na ignore i eto...pa zar on i dalje pravi onu sprdnju od sajma?pa prijatelju bolje da si vreme potrosio na posetu forumskih kolega, ali ajde...bar si video brukuodoh na onaj forum da vidim sta pisu strucnjaci i da se slatko smejem

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Bio sam na izložbi. Neću menjati moje "dobavljače"... Lepo je otići na izložbu nečega što veoma voliš, i vratiti se u svoju pećinicu, pustiti muziku i... pomisliti "lepa izložba"... i to je to. Dakle, nema neizdrža, nema teskobe... Il' sam oguglao il' mi je system, skoro pa potaman... Naravno, čekam još neka unapređenja, al'... "Dobavljači", hvala... Hvala Mr. Nelson Pass! Jedino, zamalo ne kupih Exposure (valjda je taj) speaker cable 500RSD/m... Al' treba mi 10m, pa sam se uzdrž' do daljnjeg...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

a sta bi steinika i ja poneli drugo - kad ionako nemamo nista od brand ......

u stvari , on bar nesto uopste ima , a ja nista od sprava i nemam ....

:cheers:

pa ne bi nosili brand nosili bi sve DIY - DIY SHOW - SHOW DIY.....:)

ako moze plavi orkestar da svira ponovo mozemo i mi da napravimo DIY SHOW :rofl:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...