Jump to content

Gidjga bio u Biogradu


gidjga

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 85
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

meni ideja o diy show-u uopste nije za podsmehmislim da nasi ljudi imaju sta da kazu i po pitanju modifikacija, i po pitanju klonova, a siguran sam, i po pitanju novih projekatajedino bi trebalo razdvojiti diy od domaceg brenda, mada sto da ne, mislim da bi svi na jednom mestu voleli da vide korato, dayens, tatica, pointe, audial, napijala i dr.sajam, sou, parada, sta god, bi vecinu nabedjenih audiofila oterao u misiju rupu, a neverne tome i neodlucne bi ostavio bez teksta...siguran sam u to.treba samo pobediti licne sujete i show moze da pocne :cheers:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Pa da nosimo na dusi one koji su bili na onom sajmu a resili da dodju i na ovaj :cheers::rofl: .

Bogami, ono sto bih ja napabircio , sto moje, sto mojih drugara, da donesem na Diy Paradu, bilo bi opasno po Brandovce. Plasim se da si ne pojedu Postavljena slika.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

tako i sviraju

O tome kako sviraju, može, samo, PP ili lično... No, mene, je privukla, pa, razlika u ceni od 4K za crvenu dasku sa roščićima... Možda grešim, možda je tu, još nešto dodato... Ko zna...?
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

bogami, po reakcijama vecine sa fifija, od ovih hrvata bolje nema...ili je ostatak sajma bio tragikomican

ipak je to profi driver ;mozda tu i tamo ne moze da odugra najsitnije finese kao neki fifi zvucnik , ali je ono sto uvek donosi razliku nepostojanje power compression u kucnoj upotrebi
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Taj coax je od novijih RCF izdanja...tesko da je katastrofalan.Al kao sto vec neki pacijent napisa...nema tu hifi-ja. :rofl:

ti ces da kazes - imas neke gitaroske i svadbarske zvucnjake ......a i bas sviras na njima :)edit: mada se slazemo da i ne treba da tu ima fifija ......... :cheers:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ziko - kako je to sviralo i cime je gurano ?

Guralo je ono što je na slikama. Onaj DBX ne znam šta im je trebao... Ja sam poznat po tome što ne pamtim sve te oznake... O zvuku, samo da ponovim:

O tome kako sviraju, može, samo, PP ili lično...

...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

O tome kako sviraju, može, samo, PP ili lično... No, mene, je privukla, pa, razlika u ceni od 4K za crvenu dasku sa roščićima... Možda grešim, možda je tu, još nešto dodato... Ko zna...?

Nista se ne razumem u ove svadbarske zvucnike ali po slici vidim da iz zvucnika ide 2 para zica do neke kutijice. Dal je skretnica ili nesto drugo, nemam pojma. U svakom slucaju ne kosta 4000. Ma ljudi, da se ne lazemo, pljacka kao i svaka druga u Hi-Fi industriji. Samo sto je to ovde bas ocigledno zbog same konstrukcije
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

bogami, po reakcijama vecine sa fifija, od ovih hrvata bolje nema...ili je ostatak sajma bio tragikomican

Kao i obično, nisam međ' većinom... A, prošao sam, kroz sve sale, makar po triput... Dynaudio lepo zvuči al' ne bih mogao da ga slušam ceo dan... AudioNote, nije moja šalica kafe. Spendor bih mogao da slušam, koliko god treba... Eto..., izlanuh se...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Guralo je ono što je na slikama. Onaj DBX ne znam šta im je trebao... Ja sam poznat po tome što ne pamtim sve te oznake... O zvuku, samo da ponovim:...

to bese OB ?onda je logicno sto je koristen DBX - sa tim je najlakse izvrsiti EQ basa ..... i svega ostalog :cheers: a propo PP ...... a sto ?da se ne zameris nekome ?
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Nista se ne razumem u ove svadbarske zvucnike ali po slici vidim da iz zvucnika ide 2 para zica do neke kutijice. Dal je skretnica ili nesto drugo, nemam pojma. U svakom slucaju ne kosta 4000. Ma ljudi, da se ne lazemo, pljacka kao i svaka druga u Hi-Fi industriji. Samo sto je to ovde bas ocigledno zbog same konstrukcije

Coaxial, mislim da nema kutijice, ti cable-ovi idu direct-no (bi-wire)... Ako, nešto, nisam propustio... Što je, sasvim, moguće...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

to bese OB ?onda je logicno sto je koristen DBX - sa tim je najlakse izvrsiti EQ basa ..... i svega ostalog :cheers: a propo PP ...... a sto ?da se ne zameris nekome ?

Ne, nisam ja competent-an za davanje ocena...Kome bih ja mogao da se zamerim kada sam endogeno laprdalo... Što na umu to i na drumu...Ako je DBX nešto i radio, bolje da nije...A da je bilo, uklj./isklj. puck-puck...krc-krc, jeste, al' eto, njima to prođe a kod mene... Samo sam čekao dimić međ rogovima (crvenim, ne mojim)...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...