Jump to content

Gidjga bio u Biogradu


gidjga

Preporučeni Komentari

Mislim da je parada vise nase druzenje nego neka priredba za siroke mase. Daleko mi jeste al bi se trudio da dodjem. MAda ovoliki put za jedan dan. Bar dva. Poneo bi nesto za slusanje i gledanje. Al mozda najbolje neko pragnje pa da se druzimo ko ljudi..

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 85
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Срамота! :rofl:дискО_Сту

cuj - zabole me za ancient prestonicu , a kamoli za modernu :)mene interesuju ljudi , a ne gradovia u BG - dok dodjes do coveka u mravinjaku , bas se namucisem sam Ličan , em odrastao u Lalama ..... ne volem komplikovano :cheers:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ajd ovako - jesam napisaju sto sam napisaju .....elem - cinjenica je da je pomenuta kino sala na neki nacin moja :cheers: , ljudi koji su zaduzeni za istu su takodje moji , ali je i cinjenica da nisam u ljubavi sa lokalnim Slobodanima ;ako ikako postoji mogucnost da se to provuce bez upliva ili zlosrecnog mesanja lokalnih Slobodana , na konju smo .jeb'ga - danas Slobodani zuti , a fookin' se za sve pitaju i svuda trpaju ;napred zuti , nazad plavi ....... cudna boja :rofl:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Auuu, mali seoski fireri i njihove podguzne muve.... Mora da im se oprica da ce DIY-fest putem inter-njeta da metne njihovo jurisdikciono podrucje na kartu Europe - a onda ni podrska ni pohvala iz CK nece da fali :cheers:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Auuu, mali seoski fireri i njihove podguzne muve.... Mora da im se oprica da ce DIY-fest putem inter-njeta da metne njihovo jurisdikciono podrucje na kartu Europe - a onda ni podrska ni pohvala iz CK nece da fali :cheers:

Može može, ali onda oni moraju da da dođu da provere šta se to dešava. Nikad se ne zna. Možda su u pitanju neki špijuni ??? Neprijatelj nikada ne spava :rofl:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Al ste našli gde će te :) . Pola sata tražim na mapi :cheers: . 400km odavde. :rofl:

pa od tebe je sve daleko :)mozemo u Pirotu - ispraznimo bazen i taman imamo ihaj prostor :) znam da bi BG ipak bio najbolji - jbga - ipak je nekako centralno ;al' kako do jeftinog/dzabe prostora ?ipak smo mi DIY zajednica - navikli da sve izadje jeftino i mukte ;)
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

znam da bi BG ipak bio najbolji - jbga - ipak je nekako centralno ;al' kako do jeftinog/dzabe prostora ?ipak smo mi DIY zajednica - navikli da sve izadje jeftino i mukte :cheers:

sa ovog foruma ima prilicno ljudi koji zive u juznom delu beograda-zarkovo, vidikovac, petlovo brdo, miljakovac...ne bilo lose pitati u domu kulture rakovica ili u nekoj od mesnih zajednica koje zvrje prazne.potrebne su tri-cetri prostorije do 30-ak kvadrata za prezentacije i slusanje muzike i koriscenje hodnika za improvizovane pultove (klupe, stolovi) za prodaju-razmenu raznih diy sitnica kao sto su kablovi, rekovi, stalci, delovi.naravno, svako ko ima u vidu slican prostor mogao bi da se angazuje
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

cuj - zabole me za ancient prestonicu , a kamoli za modernu :)

2 Х срамота!

Al ste našli gde će te :rofl: . Pola sata tražim na mapi :) . 400km odavde. :)

Благо теби, ти си бар нашао :cheers:

sa ovog foruma ima prilicno ljudi koji zive u juznom delu beograda-zarkovo, vidikovac, petlovo brdo, miljakovac...ne bilo lose pitati u domu kulture rakovica ili u nekoj od mesnih zajednica koje zvrje prazne.

Ајд распитаћу се у Дому културе "Раковица", ал шта вреди кад су у старту "Чергари"  ;).дискО_Сту
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

@ston koldkomšija, ja sam mislio da pozovem opštinu rakovica i da im prezentujem ideju, a oni, ako mogu, da predlože neki prostor...ali prosto mi je glupo, jer nisam u diy poslu već samo simpatizer, lično ne poznajem samograditelje i ne znam šta bi im rekao kad bi krenula konkretna pitanja.iz tih razloga ti predlažem da pokušaš u opštini, pa ko zna...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 2 nedelje kasnije...

Ma oladice se... i bilo bi to lepo ( i malo vece) druzenje, kao sto su organizovali ljudi sa Bottlehead foruma, po sistemu "takmichenje" - donesite svoj 6V6 amp. Sacuvaj boze da nama treba takmichenje, samo imam utisak da su se oni lepo proveli, jedan tip je uradio 'De-Lite' 6V6 ampic, sa sijalichkama... http://www.bottlehead.com/smf/index.php/topic,349.0.htmlhttp://829b.com/6V6Lumiere.aspx

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...