Jump to content

Udrobljena automobilska tema.


chakija

Preporučeni Komentari

jutros haos u bg-u

od pumpe u topčideru do buvljaka, red...neverovatno

od miljakovca do bulevara umetnosti samo drugom, dva puta sam ubacio u treću 

evo sad je 10h i ljudi tek sad pristižu na posao, a mali siniša kaže da je sve očišćeno:buehehe:

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Pa morate priznati da ovako hladno i snijeg nije uobicajena zimska pojava a jos i da priznate da mnogi nemaju dobre gume za ovakve uvjete ali se guraju opet napolje.

Ne moze se nabaviti 100 zgrtalica da bi mozda svake 20g godine radili po 3 dana.

 

Zatrpa i nas ovdje i kada je tako, ostanes kuci i ne izlazis sa autom dok se ne sredi situacija.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

1 hour ago, ninja said:

Pa morate priznati da ovako hladno i snijeg nije uobicajena zimska pojava a jos i da priznate da mnogi nemaju dobre gume za ovakve uvjete ali se guraju opet napolje.

Ne moze se nabaviti 100 zgrtalica da bi mozda svake 20g godine radili po 3 dana.

 

Zatrpa i nas ovdje i kada je tako, ostanes kuci i ne izlazis sa autom dok se ne sredi situacija.

kako da ne izlazim iz kuće kad moram na posao

šta, vi dobijete slobodan dan kad pada sneg?:rolleyes:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

6 minutes ago, crni said:

kako da ne izlazim iz kuće kad moram na posao

šta, vi dobijete slobodan dan kad pada sneg?:rolleyes:

Pa onda vozi 1:om ili  2:om i zali se upravi vodovoda :rofl:

 

Da, cijelu sedmicu i jos po 500€ za svaki dan sto smo kod kuce dok je mecava :third:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ja prekjuče otišao na pust parking i uvežbavao kočenje, skretanje i uopšte ponašanje na snegu. Bilo WEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE.

Malo iskoristio priliku da driftujem ( jer je u to u normalnim okolnostima teško kad nemaš ručnu a imaš automatik i zadnji pogon)

 

 

PS U petak mi dolazio kolega iz BG i putovao 6 sati. Pizdio što se ovde (kod Aleksinca) ne čisti, vanredno stanje, išao regionalnim putem. Sad je u BG haos kolko čujem. Karma.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

On 10.01.2017. at 9:21 AM, ninja said:

Ja prosle godine prespavao u Ptuju i racuno ujutro posle dorucka laganice do Beograda. Ja i cera sami u autu.

Ujutro izlazim preko mosta i spustam se na autoput (iz Ptuja) i vidim masa auta ispod mene i umjesto da povucem rucnu i okrenem se u mjestu, ja sa svim stendzerima u kolonu pa skoro pa 3h do granice ... :wacko:

A moga si na Varaždin i za manje od sat vremena si na auto cesti za Beograd i još izbjegneš Zagrebačku obilaznicu gdi počesto zna bit gužvetina ? :) A još danas blaženi GPS iako meni osobno ni danas nije najneophodniji jer se sjećam cesta i puteva - kratica iz mlađih dana s tim da su danas ceste u dobrom stanju za razliku od nekad !

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

9 minutes ago, black coffe said:

A moga si na Varaždin i za manje od sat vremena si na auto cesti za Beograd i još izbjegneš Zagrebačku obilaznicu gdi počesto zna bit gužvetina ? :)

Sljedece godine cu da probam a oko Zagreba nisam nikada naletio na guzve ... osim gdje milicija ceka sa radarom :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

6 minutes ago, ninja said:

Sljedece godine cu da probam a oko Zagreba nisam nikada naletio na guzve ... osim gdje milicija ceka sa radarom :)

Ma lako za radar? njih "nanjušim" , al  presretači ? :(

Imamo raido stanice koje vele di je radar ? Naravno da i ponekad lažu , vjerojatno u dogovoru s policijom ? al .... :) S tim da te neče zahebavat ispod 145 ? !

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

26 minutes ago, Woland said:

ma super su vam presretači: nedelja nezavršena obilaznica oko Osijeka (pre par godina), nikog na putu, izmerena brzina 195 kmh; kamo žurite gospon - u majku srbiju, čega ima tamo kad toliko žurite? podmitljivih policajaca.. a, pa toga ima i ovdje :)

S bio u Bosni ? :)

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...