Jump to content

Udrobljena automobilska tema.


chakija

Preporučeni Komentari

Na jednom mi je Wintera i nisam je skidao pošto se auto slabo vozi. Na drugom Dunlop Winter Sport 5 za zimu, Michelin Primacy 3 (valjda) za leto. Mislim da je klinac uzeo Winteru za jedan a za drugi nemam pojma. Letnje gume ima tonu. Uglavnom ćelave.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ma vozio winterama na +40 u grčkoj samo tako.

bilo jedno letovanje na sitoniji, 20 dana, prešao 2300km...nikad se bolje nisam navozao....čudo guma

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

sta ti je srbin... wintera je super za sneg zato sto je traktorska guma. vec po kisi je bezveze. voziti to po suvom kolovozu je verovatno najblize osecaju voznje na gumama od punog materijala. eno mi je drugarica koja ima istu ovu logiku pa na pezou 206 drzi wintere preko cele godine evo vec tri leta. grozno, svaka rupica na putu ti pomera bubreg cak i u francuskom autu. u njenom slucaju ekonomija pije vodu jer godisnje prelazi 2-3.000 km ali drzati wintere a prelaziti ozbiljnije relacije je sumanuto. kao sto neko napisa gore, sava eskimo S3 je miljama ispred, a da ne pominjem kleber krisalp hp3 koji je zapravo michelin za male pare.

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

kol'ko para tol'ko muzike...

Mislim da je wintera medium, a to valjda znaci da moze i zimi i leti, pa kome ne smeta vozi ih stalno. Ako se dobro secam bio je pre x godina i njen test sa 10-ak drugih za zim. uslove, i mislim da je bila u vrhu...Cena nje i ostalih je bila totalno nesrazmerna.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ja koliko se secam, bilo je nekih kategorija te wintere, drugar ih je nabavljao po nekoj smesnoj ceni i postavljao na vozilaza prodaju. Pa su mozda problemi sa baloncicima nastajali na nekoj trecoj klasi.

Inace koristim Sava adapto, za sve sezone, na zadnjim tockovima, a napred su trenutno zimske. Ne secam se koje, neke leve francuske, kupljene sa felnama u kompletu.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Moram da se pohvalim da sam danas imao tu čast da se provozam novom deonicom autoputa ljig—preljina iz pravca preljine. I sve bi bilo lepo da stručnjaci nisu stavili naplatnu rampu na ulaz i tako napravili 5—6km dugu kolonu na magistralnom putu duž čačka. Sve u svemu putovanje užice beograd trajalo 1.5 sat duže nego ranije bez autoputa.

Tuga od države.[emoji25]

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

1 hour ago, ninja said:

meni je to i grijanje jajca automatski ukljuceno od oktobra do marta :D ... cak i grijac sajbe :ph34r:

ja nabavio silika gel kuglice.Stavio na policu kod volana.  Šajba suva celu zimu. Povremeno ostavom preko noći na radijatoru.

silica_gel.jpg

Jedino se plašim da neko ne pomisli da držim cocu u kolima. Mada niko ne sme ništa da kaže. Ja debeo , krupan niko ni da šušne.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...