Jump to content

Zanimljivi & smešni na You Tube


Preporučeni Komentari

  • Odgovora 6.2k
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

e, bem ga ......

 

jako se blizimo facebook-u , po sadrzaju

 

sta sad jadan admin da radi - da ga brise , ili da odmahne rukom ?

 

mislim - ne vidim svrhu .....

 

edit - vidim Zika prelomio i pomeo

 

resio mi dilemu

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

e, bem ga ......

 

jako se blizimo facebook-u , po sadrzaju

 

sta sad jadan admin da radi - da ga brise , ili da odmahne rukom ?

 

mislim - ne vidim svrhu .....

 

edit - vidim Zika prelomio i pomeo

 

resio mi dilemu

To je bilo u udarnom dnevniku u Finskoj,Ovde je akcenat bio na najnovijoj tehnici za depilaciju,ali mnogi vide ono sto im se svidja .Recimo ja ovde na forumu stalno gledam neko ogoljeno pojacalo i intervencije na njemu.Ovaj deo foruma i jeste zabavnog karaktera,a sadrzaj nije cenzurisan ni na youtube,znaci nije kompromitujuci.Ima tu i pametnih stvari da se nauci;)

Ali gosn Zika je zmija sekundara,ujede i za sekundu si murtav:))

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

To je bilo u udarnom dnevniku u Finskoj,Ovde je akcenat bio na najnovijoj tehnici za depilaciju,ali mnogi vide ono sto im se svidja .Recimo ja ovde na forumu stalno gledam neko ogoljeno pojacalo i intervencije na njemu.Ovaj deo foruma i jeste zabavnog karaktera,a sadrzaj nije cenzurisan ni na youtube,znaci nije kompromitujuci.Ima tu i pametnih stvari da se nauci;)

Ali gosn Zika je zmija sekundara,ujede i za sekundu si murtav:))

Ja sam samo (o)stavio ostatku team-a na razmatranje. Ne uklanjam išta, ikada... Da sam secondary priznajem... U smislu:drugorazredan... Ne u vremenskom smislu...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

 Ja sam samo (o)stavio ostatku team-a na razmatranje. Ne uklanjam išta, ikada... Da sam secondary priznajem... U smislu:drugorazredan... Ne u vremenskom smislu...

Moja replika je bila saljiva,nemam nista ni protiv obicajnog prava,iako su ovo prenele sve svetske agencije,pa sam samo pomislio ,,ako ne smeta belom svetu,nece valjda ni nama.Ali gorko sam se prevario,i sad kad bih hteo da nazdravim verovatno opet ne valja? :shinymj5:

post-1130-0-27250100-1361466154_thumb.jp

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Moram priznati da se ne rukovodim time šta „sve svetske agencije“ prenose... Ne bih da ulazim u razgovor o tome da li su nam donele dobra ili nisu... Rukovodim se onim što me je vaspitalo okruženje u kojem sam rastao i pijaca na kojoj sam naučio većinu stvari o životu... Za psovke i ostala slična sredstva izražavanja tada je postojao izraz: kočijaški... Na stranu to što sam imao prilike i da se upoznam sa kočijašima i njihovim naslednicima... Izraz je samo slikovit i pravi primer predubeđenja i uopštavanja, ali, naravno, i to je sasvim druga priča...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Moja replika je bila saljiva,nemam nista ni protiv obicajnog prava,iako su ovo prenele sve svetske agencije,pa sam samo pomislio ,,ako ne smeta belom svetu,nece valjda ni nama.Ali gorko sam se prevario,i sad kad bih hteo da nazdravim verovatno opet ne valja? :shinymj5:

 

 

no hard feelings

 

ako hoces poentu , lepo reci KPGS u kontekstu , ali nismo deca pa da nam je zanimljivo da KPGS bude kontekst sam

 

a propo agencija - znadoh ja i odranije da je vecina covecanstva kreten do kretena

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...