Jump to content

Zanimljivi & smešni na You Tube


Preporučeni Komentari

  • Odgovora 6.2k
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Vintage afficionado Alexander Salesman coming out of Ancient Batch, Kentucky? :rofl:

Ovo mi pre liči na Stein-a, manje na Zen-a... Ne mislim na presenter-a...

Kad sam već ovde: Ima nade:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kad sam već ovde: Ima nade:

 

 

Vidio sam sličan performance u nekom od Europskih gradova, ali se ne mogu sjetiti gdje je to bilo. Možda sam čak i stavio link ovdje. Ne znam...Svakako odlična ideja i sviđa mi se kako je sve pripremljeno da slučajni prolaznici ne znaju tko je dio publike, a tko dio predstave dok se netko ne uhvati nekog instrumenta, odnosno, vjerojatno ispočetka misle da se ljudi samoinicijativno prihvačaju sviranja. :thumbsup:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ma nismo divljaci, samo ne umemo da se ponašamo u iznaenadnim lepim okolnostima. Predugo živimo u represivnim okolnostima, pa po malo podivljavamo. :shinymj5:

Naš narod je željan dobrog sadržaja, jedan od primera za to su koncerti violiniste Nemanje Radulovića.

 

   
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

kada pogledam ovako nesto...tj zadnja dva posta, jeza me uhvati i bivam tuzan...

ma mi smo bre divljaci...

 

Nemoj tako! Pogledaj Žikin post iznad toga: http://www.diyaudio.rs/topic/113-zanimljivi-sme%C5%A1ni-na-you-tube/page-118#entry177359

 

 

Ma nismo divljaci, samo ne umemo da se ponašamo u iznaenadnim lepim okolnostima. Predugo živimo u represivnim okolnostima, pa po malo podivljavamo. :shinymj5:

Naš narod je željan dobrog sadržaja, jedan od primera za to su koncerti violiniste Nemanje Radulovića.

 

 

Potpis! :ok:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...