Jump to content

Zanimljivi & smešni na You Tube


Preporučeni Komentari

  • Odgovora 6.2k
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Nisam primetio da je bilo. Samo za Zera :)

 

Tenx, Woly! (Koka,.... :D)  Nije bilo!Bilo je ovo. Meni je predobra fora. "you didn't steal from me. You stol me from the mankind" ili tako nekako po sjećanju.http://www.diyaudio.rs/topic/113-zanimljivi-sme%C5%A1ni-na-you-tube/page-111#entry164776

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Da, ali ... kaže moj kolega s posla koji je dvadeset godina radio kao profi vozač kamiona da je reklama montirana  (ne negira da su kamioni odlični) ali ima nekih detalja vezano za odnos pomeranja kabine u odnosu na prikolicu tokom blage promene pravca i kada je sve to pokazao na dva modela (nije ga mrzelo da donese od kuće tokom pauze za doručak) postalo je i nama jasno šta je u pitanju... Daklem, montaža, 3D animacija, nije bitno, Fake, Busted!

 

:buehehe:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

 

Appropriately titled “The Epic Split,” Volvo says the advertisement is the real deal and that while some safety equipment was digitally removed, no computer trickery is involved in the actual stunt, at least not on camera.

http://www.foxnews.com/leisure/2013/11/14/jean-claude-van-damme-does-sky-high-split-between-two-trucks/

 

 

 

odnosno, verovatno je bio zakacen na (neku) sajlu i/ili  dizalicu iznad.   :thumbsup:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Šta se dešava kad je čovek profesionalni muzičar i audiofil :)

 

Odmah sam pogledao Oceanway audio system zvučnike. U pitanju je model HR3. Yuichi 290 horne sa 15" bassrednjetoncem (liči na JBL 2226H), a sa donje strane 2 komada Eminence LAB12.

 

Frekvencije ukrštanja na 80 Hz i na 650 Hz. Ludilo :D

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...