Jump to content

Čime se zanimam... (ovih dana )


Impuls

Preporučeni Komentari

15 minutes ago, skrstic said:

Okvir za prozor u... ? 

Sad će da ispadne da ona gvožđirija s predhodne strane pasuje u prozor pa još će i da svetli. 

 

u bolji život, nirvanu, eden, harem sa 72 device.. :beach:

a svekleće tananim unutrašnjim analognim svetlom, biće zvezda u beskrajnom plavom krugu, samo lepota koliko i tajna, i samo istina koliko i žudnja :w00t:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

3 hours ago, Woland said:

 

a svekleće tananim unutrašnjim analognim svetlom, biće zvezda u beskrajnom plavom krugu, samo lepota koliko i tajna, i samo istina koliko i žudnja :w00t:

Ta zvezda ce biti duh koji vidimo.U maloj drvenoj kutiji , imace toplotu koja ce otopiti snegove Himalaja, dovoljno analogije da se obasjaju sva nebesa i dovoljno zvuka da ugasi svemir. Treba samo naci nacin ne osloboditi je, vec drzati je i shvatiti velicinu materije.U njenim atomima zapisan je pocetak  i kraj vasione, kojih nema jer se istovremeno dogadjaju. Zapis je tacka pramaterije. Ko  ga shvati, gospodarice svim energijama. Malo analogno svetlo, tacka izvor, vraca a ne uzima. Woland zna put do njega. To je veciti krug....Vecnost mora biti pokrenuta

.... ovo je samo jedan od mogucih zavrsetaka Wolandovog poetsko-filozofskog uzleta:msn-rofl:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Premazano brižljivo pripremljenom emulzijom spravljenom od ružinog ulja (čajevka), lavande i jekoderma uz tek primetan touch u vidu dve Otricorten (stara zaliha NOS) kaplice za nos, uz povremeno blago zagrevanje i (nužno potrebnu) muziku Stephena Micusa .

c9be0013b0e6b7a104ab40930a53e1c2.jpg

2d5a41a346696b71c0d3cde59251a94b.jpg

Procenat vlage u prostoriji.. e pa ne može baš sve.. aliii.. sinoć je bio pun mesec [emoji1] [emoji48]

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

A Woland bi mogao da izadje iz mistične faze i na početku komentara napiše lepo, evo pravim kutiju za... svemirski dezintegrator, napajanje za blender, podnožje za 43-ću ručku za gramofon, ribon helper za djurdjevak zvučnjak ili sta god da taj već pravi, a ne da me zbunjuje sa slikama ?


Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

@Trotter e jbg, a dramaturgija, triler, melodrama, da ne govorim o ku...nju, kompenzaciji!? kako bre da se ostvarim na svim tim poljima bez mistike?

msm - vidi se da nemaš gramofon :D (na pp ću ti objasnim koliko si srećan zbog toga, ne smem javno - odrubiće mi glavu :D )

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Čuj, dramaturgija melodrama... mislim da mi je iste dosta za narednih osam života, dobio sam napismeno od doktorke da DRAMATURG MELODRAMATOR utiče na mene pogubno, zabranjen mi je tv i većina novinskih izdanja. Samo albumi sa sličicama fudbalera, kaže to te smiruje, to kupuj.

Nemam gramofon, to bi me ili dokrajčilo ili izlečilo, ne bih znao dok ga ne kupim. Cenim dokrajčilo. ?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Sluzi da nervira ostatak foruma uglavnom. Mene ne nervira, ja mu samo onako ljudski, cemu smo mi Srbi inace skloni zavidim  :aloofandbored10:

Bice to opaki SUT-ovi sa losom vlasnickom strukturom.  Baraba Precanska, sam ce me baci u trosak. Tako mi i treba kad nadjoh bas njega da se s njim nadkurcavam :msn-rofl:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...