Jump to content

Čime se zanimam... (ovih dana )


Impuls

Preporučeni Komentari

Ne samo terasa, no i interijer... Nakon što je kamin/kotao izbačen iz sobe trebalo je pokrpati stari laminat ali pošto to nije bilo izvodljivo tako da izgleda pristojno, posle moleraja slažem novi laminat... Ovaj put nešto sa više karaktera od starog mahagonija...

 

laminat.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Bravo majstore, ide ti to sasvim dobro. Nego sam ja to bolje organizovao; Dok se ja rashlađujem na ladnome severu, majstori renoviraju kupatilo. Kad sidjem sve bude fino ko na sliki:

Šalu na stranu, mnogo je zajebano organizovati posao preko interneta, hiljadu i jedna stvar za srediti i uvek nova iznenađenja te čekaju kad se sve rasturi. No dobro, pri kraju je, za 3-4 dana sve gotovo.

Ono što bih pohvalio je firma Aquapromet Jagodina, online naručivanje i isporuka funkcionišu super.(Nije reklama već isticanje pozitivnih primera).

zp_glamur_gray__25x40___ambijent_sl__5661429_0659.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ja da odem i ostavim majstore da budu sami, bez nadzora? Ne, radije bih sebi odsekao oba palca. Da me nije bilo, ne bi uopšte farbali zidove iza ormara, štednjaka, ormarića u predsoblju i kupatilu... E, reko' momci, ako plaćam kvadraturu, farbate kvadraturu. A vi kako hoćete. To što ufarbate rado plaćam, to što ne ufarbate bogami ne plaćam. Nisam ja odlučivao kako vi računate. Vi ste prvi počeli, pa onda molim... I bogami odradili pošteno i korektno. Ali pod nadzorom. Sa već spomenutim podsetnikom na to šta sam rad da platim. Nisam se cenkao, nisam zakerao i dahtao im za vrat. Tako niko ne može valjano da radi. Pustio sam ih da rade svoj posao, ali ih nisam pustio da odu neobavljenog posla. E...

Sad još ja da obavim i pozavršavam šta sam počeo pa da se potopim u kadu i naspavam pre puta... A možda i gricnem nešto usput :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

1 hour ago, sir Oliver said:

Dvanest dana po dvanaest sati i svetski rekord.

Od raskivanja prvog sanduka do zracenja 7 dana, kompletan instal za 12

 

DSC_0108.jpg

Ne hvali se dok ne vidiš koliko je ozračen prvi :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Brate mili, sta uradiste. Kada se ubacuje olovnjak accu u zivotni prostor,stavlja se limena podloga, pananju sloj filca ili neke krpe za brisanje natopjene sodom bikarbonom, pa tek onda olovni accu.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

U pravu ste; al eto covek se zbog pogresne pretpostavke (uvek) zajebe. Naravno da sa obicnim olovnim akumulatorom ne bih ucinio tako nesto. Medjutim, ovaj accu je Gel, navodno non-spillable, hermeticki zatvoren, pa ne bi trebao ni da isparava a i ne curi. Ali...ovo mi je prvi put da vidim ovako nesto :(

A moglo je biti i gore...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   1 član

×
×
  • Kreiraj novo...