Jump to content

AD1865 / AD1862 / PCM63P NOS USB DAC (blast from the past)


NIXIE

Preporučeni Komentari

10 minutes ago, NIXIE said:

Vidiš da može da se zalemi, ako ne drhte ruke. :laugh1tooht:

Ovaj moze, ali drugi ce malo teze ici zbog dual bipolarnih tranzistora (cekam za njega hotplate da mi stigne i ostatak komponenti, mada probacu jedan i rucno). Da sam stavljao pojedinacne ovako, ne bih mogao da nabazdarim da bude dimenzija iole prihvatljiva 😅 Naravno, ganjao sam single pcb zbog jeftinije assembly izrade (jeftinijeg i brzeg prototipovanja). 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Zar se isplati toliko muke, ako kod malih žutih ima toga već napravljenog... :blink:

 

 

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Pre sat vremena, zek reče

Zar se isplati toliko muke, ako kod malih žutih ima toga već napravljenog... :blink:

 

 

 

Hteo sam da kupim neke za probu, ama odustao sam brzo. Nešto sam nepoverljiv jako. Ima kopija Sparkosa, koštaju skoro isto ko original. :laugh1tooht:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pre 22 minuta, NIXIE reče

Hteo sam da kupim neke za probu, ama odustao sam brzo. Nešto sam nepoverljiv jako. Ima kopija Sparkosa, koštaju skoro isto ko original. :laugh1tooht:

Burson kineski :buehehe:

 

Screen Shot 2023-01-20 at 14.21.44.png

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Evo ga namenski za TDA1541. :D

WWW.EBAY.CO.UK

Amplificatore operazionale a componenti discreti. Solo due transistor sul percorso del segnale. Pinout a doppio stadio equivalente a TL082. In foto vedete il dispositivo in collaudo sul mio DAC da laboratorio.

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   1 član

×
×
  • Kreiraj novo...