Jump to content

LuDEF za 0WAF(ovog Mladena)


Zen Mod

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 50
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Pre sat vremena, aaa zmaju! reče

@zerowaf A zašto baš ovo pojačalo, od cele game iz ZM kujne:lol:? Pretpostavljam da je ovo tvoje prvo pojačalo od ZM i zašto si izabrao baš ovo?




Zato sto ima zeljeza u sebi! Kad vec nisu lampe, pa nema izlazni trafo onda neka ima bar nekakav trafo u sebi! :D 
Sad malo ozbijnije, iako mislim da ne bih pogrijesio s nijednim ZM pojacalom ovo pojacalo je dobilo prednost nakon sto je Woland lijepo pisao o njemu. 
I sad si mislite, pa zasto toliko vjerujes Wolandu?
Zato sto Woli takodjer tjera Tann MG15 i sto izmedju drugih izvora ima i gramofon. Kuzmu. Kojeg sam jako puno puta slusao.
Zbog toga mislim da sam donio inforiranu odluku......e da, i zato sto mi je Zen sam rekao da je LuDef za mene znajuci (pretpostavljajuci?)  i moj ukus i moje zelje.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Tokini su se koristili za kontrolere motora liftova, naponske pretvarace, pojacivace u ultrazvucnim kadama ( onim industrijskim od 50L navise), predajna oprema

neki kazu i za radare, al necemo sad preterivati .... nemamo dokaze u pisanom obliku

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pre 19 minuta, Zen Mod reče

Tokini su se koristili za kontrolere motora liftova, naponske pretvarace, pojacivace u ultrazvucnim kadama ( onim industrijskim od 50L navise), predajna oprema

neki kazu i za radare, al necemo sad preterivati .... nemamo dokaze u pisanom obliku



I zasto ja to nemam u svom anapu???? :rofl: 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 1 year later...
pre 39 minuta, chakija reče

0Waf - jel ovo sokoćalo i dalje radi? :D

 

Pitanje:
1) kako su povezana uzemljenja trafoa?

2) šta sve ide na CTM 

 



Radi! I to kako! :girl_ten:

Odgovori:
1) Hah? Uzemlj...traf...ovoga....kazes povezano, ha? :huh:
2) Nest ide na ceteem? Imam CTM unutra? Pa ja sam sokiran! :eek: 


:rofl:

Stvarno ne znam! To je pitanje za Zena. Ja sam samo spojio kabel i upalio. :D 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Od kada sam se rastao od mog ljubljenog B2J (nadam se da i dalje uveseljava Davora zajedno sa Beymama), patim za dozom Zenovače...

Već se slomilo da se pravi novi amp, delovi se poručuju (najbitniji već poručeni), a u glavi se već mota layout i povezivanje skalamerije. 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pre 1 minut, chakija reče

Od kada sam se rastao od mog ljubljenog B2J (nadam se da i dalje uveseljava Davora zajedno sa Beymama), patim za dozom Zenovače...

Već se slomilo da se pravi novi amp, delovi se poručuju (najbitniji već poručeni), a u glavi se već mota layout i povezivanje skalamerije. 



Jedino sto mogu reci da sam prezadovoljan kombinacijom Iron Turtle-a i LuDEF-a.
Imam jedan lijep, romantican zvuk kojem ne nedostaje detalja, a koji osvaja palpabilnoscu. Ono nesto sto te osvoji kad na pet metara razdaljine u prostoru Glazbene skole slusas zagrebacki string quartet ili stojis u Fiorinu u Puli 3 metra od Jazz quarteta.
Uz disclaimer - u mojoj sobi, za moje usi, sa mojim front endom.
Mozda je mala pomoc ako kazem da su pasionirani ljubitelji lampi bili odusevljeni LuDefom? LuDEF ima tu zicu koja daje tecnu reprodukciju i organski osjecaj kojeg daju dobra lampaska pojacala.
Isto to je nekim audiofilima mana jer traze nesto drugo. Ja ih, doduse, ne razumijem, ali svakom svoje. :D 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

I još mogu dodati ozbiljno upozorenje:

Nemojte praviti Iron T. i LuDEF ako još niste gotovi s istraživanjem kako što radi.

Ova kombinacija će vas umiroviti i neće vam biti jasni audiofili koji stalno teže nečem drugačijem, boljem. Bit će vam ih pomalo žao, ali znat ćete da će i oni, baš kao i vi nekada, morati proći svoj audiofilski put do mirovine.

:Viannen_loungelizard:

 

Spojler

Ne, nije mi Zen hakirao profil.  :rofl:

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

1 hour ago, chakija said:

a u glavi se već mota layout i povezivanje skalamerije. 

layout - imas slike 0waf LuDEF

wiring, vazi isto a i samo ce ti se kaze kad budes imao pcbs u rukama

ko Lego jbte

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Upravo sada, shonne reče

Ko ode u penziju ne prica mnogo 🤗

Upitan sam. 😉

Ljuborni će uvijek smisliti nekakav moto da ponize onog čijoj se sreći ne vesele, ali svi prije ili poslije završe na prirodnom zvuku ili izgore putem.

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...