Jump to content

Laptop - koji model, gde kupiti i ostalo

Preporučeni Komentari

Dobra sprava je dobra sprava, mogao je Mika da sluša onu svoju elektronsku muziku i sa D klasom, pa eto...msm kao i ostali softveraši :D

Plus, nije red da se troše dečiji računarčići od 300 evra...pogotovo što su izvor potencijalnih uskih grla i problema. Od kvaliteta tastature, pa do poslednjeg šrafčića. A nije ih ni gušt apgrejdovati.

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima
  • Odgovora 56
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Popularni postovi

Za grublje poslove koristim ovo: Panasonic Toughbook CF-C2. Vučem ga po terenu, flešujem traktore i kombajne po njivama, pokisne, ugreje se na suncu da ne sme da se dirne rukom, smrzne se da s

Ja ću reći ovo samo jednom  . Think Pad  .... T serija  ..... 

ama znam lično softveraše sa platom od 2K evra koji rade na raspalim laptopovima od pre 10 godina. više para daju za sredstva protiv hemoroida

Postovane slike

57 minutes ago, Mikorist said:

ama znam lično softveraše sa platom od 2K evra koji rade na raspalim laptopovima od pre 10 godina.

Zavisi šta se radi... ...meni ovo štucne kad učitam AutoCAD nekog velikog objekta ili pdf istog :)

konfa.JPG

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

Za grublje poslove koristim ovo:

image.jpeg.df4681b2a42822659c79eebbe3f5bef4.jpeg
Panasonic Toughbook CF-C2. Vučem ga po terenu, flešujem traktore i kombajne po njivama, pokisne, ugreje se na suncu da ne sme da se dirne rukom, smrzne se da se lepi za ruke, baterija drži 12-14 sati, plus je izmenjiva u radu (ima jednu internu da “premosti” par minuta). Sertfikovan na pad na beton sa metar visine i ima oluk ispod tastature da iscuri voda napolje. i5, 12gb i nekoliko SSD-a sa raznim sistemima, svaki u svojoj fiokici i menjaju se za 2 sekunde.

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima
pre 12 minuta, gluv_i_udaren reče

Panasonic Toughbook CF-C2. Vučem ga po terenu, flešujem traktore i kombajne po njivama, pokisne, ugreje se na suncu da ne sme da se dirne rukom, smrzne se da se lepi za ruke, baterija drži 12-14 sati, plus je izmenjiva u radu (ima jednu internu da “premosti” par minuta). Sertfikovan na pad na beton sa metar visine i ima oluk ispod tastature da iscuri voda napolje. i5, 12gb i nekoliko SSD-a sa raznim sistemima, svaki u svojoj fiokici i menjaju se za 2 sekunde.

dobar...volim te robusne;)

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima
19 minutes ago, gluv_i_udaren said:

nis' ti bogami ni gluv ni udaren

:smesna: 

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

36 minutes ago, Mikorist said:

Meni to sve isto sranje. Na laptopu samo terminal koristim. A Desktop je za izivljavanje namenjen. ;)

Desktop računar ne posedujem poslednjih 10+ godina. ;)

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

Nomachine koristim od 2010 neđe.....nisam upoređivao.

Msm...šta reći...Juče gledao sa sinovog računara 4K film kroz Nomachine u full screen...Kao da sam gledao na svom...Nema lagovanja.Nema seckanja...dodouše ovo je gigabitna mreža

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu

• Kreiraj novo...