-
Broj sadržaja
1430 -
Na DiyAudio.rs od
-
Poslednja poseta
-
Broj dana (pobeda)
26
Reputacija aktivnosti
-
LightMatic je reagovao/la na djuma89 u Čime se zanimam... (ovih dana )
Uzeo na limundo, recap odradio. Uredjaj je 7 u 1. Lan napajanje 0-30v 1A, 0-15v 2A, 0-40vac, 0-250vac 2A max, multimetar, frekvenciometar i generator signala koji mi jos ne radi
-
LightMatic je reagovao/la na Mikorist u Zanimljive, smešne i čudne fotografije
Prvo krene jedna fora, a onda u komentarima dobiješ još šest verzija. Evo ih sve na gomili. Naravno, AI je uspeo da halucinira i naslov, pa krećemo ponovo.
-
LightMatic je reagovao/la na Zen Mod u Zanimljive, smešne i čudne fotografije
e jebga
malo mi je preterano
braca cigani su zdraviji u glavu nego beli, dokazano kroz svakodnevnu praksu
-
-
-
-
LightMatic je reagovao/la na крокодил u Zanimljive, smešne i čudne fotografije
Daaa, nezainteresovano odmeravaju duzinu i obim, kao "dje sam ja tu"..
Znam da je ovo vec bilo, ali ide na ovo :
-
LightMatic je reagovao/la na Zen Mod u Zanimljive, smešne i čudne fotografije
a okolo sve sami muski
-
-
LightMatic je reagovao/la na Zen Mod u K: MUNDORF EVO/SUPREME ULJE VOSAK SMOLA IZ USIJU SREBRO ZLATO KAPAR FOLIJA ZICA
ko da su vrednosti bitne kod Mundorfa
-
-
-
-
LightMatic je reagovao/la na Doktor u Zanimljive, smešne i čudne fotografije
Uvek kada vidim ovaj termin : ljudski resursi setin se onog termina pre svih ovih gluposti sto su smislili - kardovska služba, a u njoj, kadrovici.
Kakvi qrtz HR aka hunani resursi aka ljudski .
Kao i sve što nas je snašlo i snalazi u 21. veku.
Debilana.
-
-
-
LightMatic je reagovao/la na zerowaf u Zanimljive, smešne i čudne fotografije
U to vrijeme sam još koristio rimske brojeve!
-
LightMatic je reagovao/la na zerowaf u Zanimljive, smešne i čudne fotografije
S vremena na vrijeme shvatim koliko sam star kad uvidim da skoro više i nema aktivnih foruma i da se sve preselilo ili na FB ili još gore, na "instač" i slične nevolje.
Da, forum je stvarno bio vrhunac socijalne interakcije na internetu.
Kada su nastali, učesnici su shvaćali izvorno, tj. antičko značenje foruma.
Populacija koja danas preovladava u socijalnim okupljanjima bi ostala frapiran kad bi shvatila da je riječ forum starija ne samo od interneta, nego i od civilizacije u kojoj žive.
Ovo moram kopirati i poslati na par adresa!
-
LightMatic je reagovao/la na zerowaf u Ceramique soup (avalon opus ceramique)
Ima ona stara japanska:
Ako te nešto ljuti, razmisi hoće li ti to biti važno i za godinu dana.
Razmislio sam....i dalje sam ljut!
-
LightMatic je reagovao/la na BANAT u Čime se zanimam... (ovih dana )
Da se nadovezem ...
juce i prethodnih dana ova 15W Iskra pojacalca probana su na 8 Ohmskim zvucnim kutijama i to radi i zvuci sasvim OK ,
medjutim ubuduce ce ova dva pojacalca stalno da teraju dve povece polukompresione DIY zv. kutije u kojoj ce u svakoj biti po dva 8``Scan Speak bass zvucnika vezana na red bez ikakve skretnice sto ce davati optimalnih 16 Ohma impedanse prilagodjenja ka 16 Ohma izlazima iz pojacalca ,
visokotonci ce biti po jedan EV-T35 koji ce za skretnicu koristiti samo po jedan kvalitetan 0,47uF /MKP blokac .
-
-
LightMatic je reagovao/la na чика-Брка u Udrobljena automobilska tema.
za zimu bi rekao da je svaki all season truba
apsolutno netacno.
1 godinu vozio na Micri i 2 godine na Kecu, iskljucivo Linglong Greenmax Allseason.
na Micri 185/60 R14, na Kecu 145/70 R13. konkretno, za tebe 145/70 R13 su trenutno 2805,35 komad.
bolje nema. kakav wetlake, kakvi testovi, isto su kinezi kao i Linglong, ali je Linglong bolji, provereno.
da nisam imao, i vozio, pa ajde, ali Linglong su em dobre gume, em su za nas gologuziju odlicne.
https://www.kemoimpex.com/gume/automobili/gume-za-sve-sezone-145-70-r13-71t-greenmax-all-season
savetovao bi da se manes, ako je moguce, Zastave.
mislim ako ti finansije ikako dozvoljavaju.
to savetujem ja, kao bivsi vatreni fan Zastave, i visedecenijski korisnik.
evo zasto (moj primer).
imao sam 4 Yugica, godiste 88 - 93 i 3 Keca, godiste 74 - 07.
sve su to bili drekovi, ne zna se koji gori od kojeg.
poslednji, 2007, me je iznenadio kad sam ga kupio.
kljuc u bravu i to je to - nekih oko 2 meseca.
ali, kad je poceo da me jebe konstantno, vise puta sam hteo da ga odvezem na livadu i zapalim.
trenutno imam 2 auta, nisu nesto ali su oba za Zastavu izmislila pojam auto.
1. Suzuki Maruti 800, 2005 godiste. za svakodnevno drndanje majka mara.
evo, druga godina kako beogradski putevi nisu uspeli da ga sarane. placen 400e (ne racunam registraciju)
za sve sveme ulozeno u njega oko 6-7 crvenih.
2. Punto 1,2 16V, uzeo ga pre oko 10 dana, nije limarijski najbolji, ali pipnes kljuc i to je to.
nema cimanja ili drndanja.
placen 500e i uradicu ga total. ljubav na prvi pogled. nije preplacen, jer trenutno ne mozes da kupis nazovi
dobrog Keca bez min. 800e (toliko se prodaju).
poenta - gore pomenuta kola nemaju decacke boljke i gremline kao Kec.
-
LightMatic je reagovao/la na BANAT u Čime se zanimam... (ovih dana )
Danas sam zavrsio burazeru dva mala Iskra 15W integrisana bloka , prerada originalnih razglasnih Iskra EO951 pojacalca za kucni HI-FI bila je dosta radikalna ...
- u napajanju izbacio sam serijsku EZ81 i ubacio dve solid state 1N4007 diode
- izbacio sam serijske mrezne trafoe koji su sa sadasnjih 240Vac u mrezi bili prilicno neupotrebljivi , tako se B+linija penjala na preko 400V dok je napon grejanja bio oko 7,5Vac, sto sve zajedno je brza smrt za izlazne EL84 lampe
- sa novim mreznim trafoima sve je u granicama dozvoljenog , B+ je oko 310V dok je napon grejanja oko 6,3Vac
- izlazni PP stepen snage AB1 klase sada radi sa automatskim umesto fixnim biasom
-ulazna lampa sada je ECC82 i ona koristi originalnu RC mrezu boje tona , ECC83 je i dalje ostala u ulozi drugog stepena naponskog pojacanja kao i obrtaca faze odnosno drajvera izlaznih EL84 (izbacio sam i lampu EF86 koje originalno sluzila kao mikrofonsko predpojacalo )
- ubacio sam kvalitetne selektore ulazne funkcije u tri polozaja , Tuner , CD , PC
- ubacio sam obavezni B+ osigurac
- izlaz ka zvucniku sada koristi standardni 6,3mm konektor
- i sto je najvaznije ova 15W pojacalca sada zaista sviraju za sve pare !!!
-
-
-
Trenutno na sajtu 2 članova, 0 Skrivenih, 95 Gosta (Pogledaj celu listu)
-
Forumska statistika
9.2k
Ukupan broj tema451.8k
Ukupan broj objava -
Statistika članovȃ