Jump to content

Filmovi koje volite


Preporučeni Komentari

Prekjuče sam odgledao Maze Runner (2014)

Kome se dopada Hunger Games, veoma izvesno da će mu se dopasti i ovo.

Na kraju filma fenomenalna rečenica: "faza 1 gotova, spremni smo za fazu 2".... pffff....

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ne znam sta da ti kazem, dobar je...sve sto drugo hocu, otkricu temu...ako ti nesto znaci "bolestina" ali dobra :)

Bas pre desetak dana zavrsio knjigu. Nije losa a sigurno nije bolesna, mada joj ne bi skodilo da je vise bolesna.

Pogledacu film, svakako. Najbolji lik u knjizi za mene je Nikova sestra Margo, interesuje me kako su je "prikazali"?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

npr Inception

 

Pre 5-6 meseci sam ga odgledao u jednom dahu.

Grej na dušu ovima što dodeljuju oskare. Jest Di Kaprio me nervirao u Titaniku, al od onda ne snimi čovek loš film!

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Bas pre desetak dana zavrsio knjigu. Nije losa a sigurno nije bolesna, mada joj ne bi skodilo da je vise bolesna.

Pogledacu film, svakako. Najbolji lik u knjizi za mene je Nikova sestra Margo, interesuje me kako su je "prikazali"?

 

sestra je bas pozitivan lik...nisam znao za knjigu...

bolestina...previse na kraju nelogicnosti, a i stanje bolje nije moglo...ne znam kako je u knjizi...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Nije samo za odrasle! :D

 

http://www.imdb.com/title/tt0787474/

 

Dovoljno je fascinantno i to kako je svaki pojedinačni karakter oživeo...

 

The-Boxtrolls-post-21.jpg

 

a da i ne spominjem da ni do kraja filma nisam mogao da povežem glas Ben Kingsley-a sa likom kome je udahnuo život...

 

 

The-Boxtrolls-Characters-Featurette-4.jp

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Equaliser je jedan od žešćih promašaja. Tipična glupava američka propaganda namenjena njihovim vernim gledateljima sa prosečnim IQ ispod 90.

Eeeee, gle slučajno crnac koji pri tom podseća na Obamu, pobio sam stotine najelitnijih glupih ruskih specijalaca i pri tom ode u sred Moskve da sredi glavnog zlikovca.

Sva sreća pa film nema nikakve veze sa trenutnom krizom...

Ako sam nekom upropastio želju za gledanjem, žao mi je, ali to mi je i bila namera.

Sa druge strane, Gone girl je jedan od najboljih filmova u poslednje vreme. Preporuka, pogotovo da se pogleda sa suprugom.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...