Jump to content

Filmovi koje volite


Preporučeni Komentari

Equaliser je jedan od žešćih promašaja. Tipična glupava američka propaganda namenjena njihovim vernim gledateljima sa prosečnim IQ ispod 90.

Eeeee, gle slučajno crnac koji pri tom podseća na Obamu, pobio sam stotine najelitnijih glupih ruskih specijalaca i pri tom ode u sred Moskve da sredi glavnog zlikovca.

Sva sreća pa film nema nikakve veze sa trenutnom krizom...

Ako sam nekom upropastio želju za gledanjem, žao mi je, ali to mi je i bila namera.

 

potpuno si u pravu.

film je nevidjeno sranje, a naročito je glupo što crnačkog ramba glumi denzel kome ova uloga nikako ne odgovara. ni likom a naročito ne stasom.

ko nije gledao da ne gubi vreme

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

http://www.imdb.com/title/tt1131729/

 

Možda sam već i spominjao ga ovdje ili je to bio netko drugi? Ne znam.
Uglavnom prije podosta vremena sam negdje vidio preporuku i nije isključeno da je to bilo baš ovdje.
Poželio sam ga opet pogledati jer mi točno sad odgovara takav film - nema prave napetosti, zabavan je, dobri dijalozi, ponekad apsurdne situacije i sve redom spaljeni likovi.

Drame imam dovoljno i u stvarnosti, a adrenalina nisam nešto željan. ;)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

http://www.imdb.com/title/tt2267998/?ref_=nv_sr_1

 

Upravo odgledao. Knjiga može biti samo bolja, ali i ovako itekako vredno gledanja.

Osobe koje misle da im u braku ozbiljno škripi, ne treba da gledaju ovaj film. Ozbiljno vam kažem...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

WbUpoLE.jpg

 

Trebao da odgledam u prosli petak,onda se pojavi Stein sa "Shefovima".Oce li biti,nece biti,ne odgledah nista.

Na zalost odgledah veceras uz veliku pomoc tastature(premotavanje).Neverovatan tresh,veliko razocaranje u Denzela.

 

Film za zaobici u shirokom luku.

 

U kasne sate nastavljam sa Gone Girl,nadam se da me Fincher nece razocarati.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pošto je ovo strogo muški forum, ovo su filmovi koji se jednostavno moraju pogledati

 

FBK248.AD_TT3D.jpg

 

Fastest_LOC.jpg

 

Evp još par lepih bajkerskih filmova koji će nam prekratiti vreme do sledeće sezone:

 

One Week (Michael McGowan, 2008)
 
Prelepi kadrovi Kanade, kao da smo tamo...
 
One%20Week%20%28Michael%20McGowan%2C%202
 
Quadrophenia (Franc Roddam, 1979)
 
Kao ex-bajker i od nedavno vlasnik maxi-skutera, sada navijam za one druge:
 
Quadrophenia%20%28Franc%20Roddam%2C%2019
 
The World's Fastest Indian (Roger Donaldson, 2005)
 
The%20World%27s%20Fastest%20Indian%20%28
 
Twist of the Wrist (Keith Code, 2009)
 
Obavezna literatura, preslišati se bar jednom nedeljno:
 
Twist%20of%20the%20Wrist%20%28Keith%20Co
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 2 nedelje kasnije...

Si ti to proverio, merio? Si vido kako zvucnike skroz uza zid? Ma idi, pa posle gledaj filmove :shinymj5:

 

Naravoučenije: izbegavati Project gramofone i Jaguar automobile. Kvare se iznenada i opasni su po korisnika i okolinu...

 

 

Ne znam jel' ono bila 2M Bronze ili 2M Red. Mada, verovatnije Bronze... Red još nikome nije naštetila :D

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Si ti to proverio, merio? Si vido kako zvucnike skroz uza zid? Ma idi, pa posle gledaj filmove :shinymj5:

 

štaznaja.. samo sam gledo film  :scratch_head:

 

Naravoučenije: izbegavati Project gramofone i Jaguar automobile. Kvare se iznenada i opasni su po korisnika i okolinu...

 

 

Ne znam jel' ono bila 2M Bronze ili 2M Red. Mada, verovatnije Bronze... Red još nikome nije naštetila :D

 

radi Red svoje, ne opuštaj se :D .. čuvena je to firma.. ali vidiš, pomalo opasna za korisnike  :crazy:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

štaznaja.. samo sam gledo film  :scratch_head:

 

 

radi Red svoje, ne opuštaj se :D .. čuvena je to firma.. ali vidiš, pomalo opasna za korisnike  :crazy:

A kad poraste, postane Rondo, pa rondari samo tako, al nije za film, samo za uzivanje i pakost za skuplje. I ne poludis, samo onako malo zastranis, pa u tebe prstom pokazuju :wild:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Naravoučenije: izbegavati Project gramofone i Jaguar automobile. Kvare se iznenada i opasni su po korisnika i okolinu...    
 

 

 

 

 

Nikakvo čudo...šteta lijepog E-Typea, ali kao što kažu u Top Gearu - jedine dvije stvari koje se na Zemlji vide iz svemira su Kineski zid i Jaguarovo skladište automobila sa reklamacijom, a ova hifa je sigurno bila tvikana kod nekog švajsera koji je krivo okrenuo kondenzatore u napajanju. :buehehe:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...