Jump to content

Filmovi koje volite


Preporučeni Komentari

  • 3 nedelje kasnije...

Sada sam opet prelistao sa IMDb-a glumce,

Ženski roster izuzev Zendaya-e ( tiha jeza :( ) i više nego dobar. Ma . . . . odličan. :thumbsup:

Muški roster - dosta loš, bolje reći, trapav odabir. Uloga Barona poverena Skarsgardu. Meh. :bad:

Najblaže rečeno za Stelana S., uostalom kao i za ostale iz njegove porodice koji "haraju" Holivudom. 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

nem ja nista protiv castinga, moj glavni problem da se opustim i zaboravim da cela saga ima 20++ knjiga

ene, sta reci o ukusima ........ popularnost ne da nije merilo kvaliteta ........ eo ti primera - John Carter - ne moz mu pera odbiti - doslovce pracenje knjige, skoro pa dovoljno dugacak, produkcija na nivou, gluma na nivou ........ a flopnuo na box office

nije raja spremna da popusi nista sto nije nahajpovano do nebesa, nema naviku da ukljucuje mozak pa je mlako sve sto se ne deli sa buljukom  

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

3 minutes ago, Doktor said:

Uloga Barona poverena Skarsgardu

nemoj tako - realno jedino sto mozes da mu prigovoris da je nekad uradio nesto eto da bi imao za sunke i vino

manje je smirao od Al Pacina, kad bolje pogledas ..... a Pacinu se sve oprasta :smesna:

da nije nista drugo uradio nego par uloga i usput napravio svu tu decu ........ ene, iskreno, samo Flokija sto je napravio, dovoljno u glumacke anale da bude upisan

:Viannen_loungelizard:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pre 6 minuta, Zen Mod reče

cela saga ima 20++ knjiga

Mislim da će da uradi i treću knjigu kao film 

WWW.EMPIREONLINE.COM

Could we return to Arrakis one more time? Read more at Empire.

Znaš i sam koliko je zajeban taj deo :smesna:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

8 minutes ago, Doktor said:

^

Sve to stoji, ali je ipak malo preterao sa pojavljivanjem poslednjih par godina. 

Doduše, nisu svi Brando. :)

tolka familija trosi puno sunke i vina

 

1 minute ago, Mikorist said:

Ne znam ni kako to misli da izvede a da ga ne canceluju u Holivudu :laugh1tooht:

utom, ne zaboravi  da Ramanci sve rade triput

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pre 6 minuta, dejanco32 reče

Meni sve nekako deluje da u poslednje 2 godine scenarije za filmove  piše veštačka inteligencija:msn-rofl:

Piše sve. Blic, Kurir , Pink.....

Ili Besknačan broj treniranih majmuna lupa po tastaturi pokušavajući da smisli tekst i naslov.

 

 

:smesna:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...