Jump to content

ZM, random zanimacije


Zen Mod

Preporučeni Komentari

Just now, Miko said:

Mnogo si bre naporan :msn-rofl:

a jes

msm zaebancija je zaebancija

al na tehnickom forumu lupati ko Maxim po diviziji......... pa moras da trpis naporan komentar

:smesna:

i jos sam ja dobar ........ cekaj da ti Vladd odgovori ......... kad ga uvije, neces ni razumeti da si lupio glupost  :rofl: 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

10 minutes ago, NIXIE said:

Šta ima veze kaki su magneti, izmeri se postojeće stanje i prema tome pravi kutija. Jednostavno.

-Lockwood tvrdi da u dosadasnjoj praxi nikad nisu morali da recharge cak ni AlNiCo Tannoy magnete; nije bas da im verujem to, al vredno napomenuti

-K2528 imaju keramicke magnete, budi siguran da su danas isti kao i dana kad su izasli iz fabrike; potrazi slike kolika je to djunta pa i procitaj datasheets od cele serije keramic Pepperpot drivera, pa ce ti biti malo i jasnije da nije u pitanju overcharged ansamble, koji neminovno curi vremenom ....... 

-T/S za K2528 su poznati i potvrdjeni

- bass reflex kutiju necete napraviti da bolje svira od original Dorset kutije; ako to uradite, ja vam placam sve troskove  

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Mika reče MLTL valjda?  Ja to ne umem da izračunam, nema sčim. Od merenje nema štete, taman da proverimo fabričke podatke.

Magnet metalokeramički ako je izgubio koji % nije bitno, bitno je šta se desilo sa vešanjem za 40god. ili koliko već je prošlo.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

22 minutes ago, NIXIE said:

Mika reče MLTL valjda?  Ja to ne umem da izračunam, nema sčim. Od merenje nema štete, taman da proverimo fabričke podatke.

Magnet metalokeramički ako je izgubio koji % nije bitno, bitno je šta se desilo sa vešanjem za 40god. ili koliko već je prošlo.

K2528 ima neverovatno dobra Butyl vesanja

nadzivece i tebe i mene

Mikuma nece ....... :smesna:

 

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...