Jump to content

ZM, random zanimacije


Zen Mod

Preporučeni Komentari

@vladdpa da , to je moderno

krenulo na Big DIya , agitacija da svi prave pcbs sa papucastim klemama ..... reko - momcovi , pravite vi kako hocete , ja cu kako ja hocu

sto rece onaj u mojoj omiljetoj seriji - "Ja sam Roker , ja nikad nikog ne slusam !"

 

:smesna:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Mladjarija. :) 

Istina, dobar je stimulans, secam se toga, da sprava koju napravis lici na industrijski kontroler, servisabilan na terenu...ih, kvalitet.

Ali za zabludio, lepo je da bude malo cistunstva, i sto manje kojecega na krajevima zica(kada vec i one sviraju)...i klema i srafova i hilzni...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

15 minutes ago, Vix said:

Da se ja pitam, zalemio bih zice direktno sa pojacala na zvucnik. A i interkonekte da mogu. Ma sve u jednu veliku kutiju :D

Prosto, sto vise spojnih mesta i konektora, to vise slabih tacaka. Pa makar i da su svi pozlaceni...

Onda dobiješ aktivne zvučnike . Najbolje da je i gramofon u zvučniku :buehehe:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

5 hours ago, Mikorist said:

Koliko kleme, osigurači , terminali utiču na zvuk?

Ako se ne odradi kako treba, hilzna, kljesta za hilznu, umanjuje se karakteristika kontakta. Pride, postoje luster kleme sa papucicom, za neterminisane zice. Ako se pretera sa slilom stezanja, pukne donji deo papucice, pa spoj bude jos gori.

U principu, lemno mesto ili prihvat zice sa oprugom, kao na nekim novijim tipovima instalacija(ne kucnih vec profi).

Na sta ce da utice, zavisi od pozicije, negde moze i zvuk da upropasti, a negde i malo paljevine da izazove. :) 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Po meni jeu top 5, pretpostavljam da taj vrh nije lako osvojiti bez suludog entuzijazma, a ima ih bar jos par..

Svajcarske sajdzije ne racunam, oni imaju dosta utabanih prtina, i guslaju dugoprugaske mehanizme, ovo je licniji uspeh.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

32 minutes ago, vladd said:

Po meni jeu top 5, pretpostavljam da taj vrh nije lako osvojiti bez suludog entuzijazma, a ima ih bar jos par..

Svajcarske sajdzije ne racunam, oni imaju dosta utabanih prtina, i guslaju dugoprugaske mehanizme, ovo je licniji uspeh.

Bez  CNC mašine ceo proces. Svaki deo ručno. 

Jedino koristi mašinu za zube na zubčanicima. Ali bez PC  i lasera kao švajcarci :rofl:

p.s.

Kolicna burgijica. Tek se pod mikroskopom vidi da je burgija :buehehe:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...