Jump to content

Iron Pumpkin(s)


Zen Mod

Preporučeni Komentari

Miko, to samo znači da mnogo dobro poznaješ svoje uređaje, elemente, kablove itd. Osećaš, detektuješ i razlikuješ informacije koje primaš.

Isto kao što daroviti enolozi razlikuju detalje u kompoziciji vina  ili  čuveni pokojni kuvar Robuschon  što je razlikovao ukuse i detektovao začine u jelima.

Ti si za bolji forum, a ne za ovu našu prčvarnicu!  :msn-rofl: 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 1.1k
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

to bolje ne moze da svira od 0.22 solid core posrebrenog bakra u kujdajteflonizolaciji
ako se iole cuje razlika
al, ajd, bitno da je tebi bilo lepo kad si prezicavao...........
nego se pitam, mogao sam ti ga poslati neozicena, sto sam se uopste zamajavao ......... 
 
Ma Zene, Mika je samo to fino-učtivo rekao da je potpuno dezinfikovao kornjačicu[emoji1].
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pre 4 minuta, vladd reče

Nekada sam mogao da razlikujem Zildjijan cinele od drugih, a sada...ima cinelu..eeee? :D 

Kapiram da dva čoveka jednojajčana blizanca ne čuju isto i na isti način...a tek ono od 20-20 da ide sluh je potpuno kalupljenje...

Ne nosim broj cipela po kalupu - uvek je bio između 48 i 49 :rofl:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

32 minutes ago, Srecko said:

Ne znam da li je Mikina supruga skapirala šta bi bila za Miku najgora kazna kad nešto pogreši a svima nam se to dešavaemoji1.png.

mani ga molim te, em sto dezinfikovao sad ce jos ceo "sistem" da zakljucava negde u stanu, kad izadje :D

ono gde bih ja najvise obratio paznju, jesu membrane...one najosetljivije :D

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

mani ga molim te, em sto dezinfikovao sad ce jos ceo "sistem" da zakljucava negde u stanu, kad izadje [emoji3]
ono gde bih ja najvise obratio paznju, jesu membrane...one najosetljivije [emoji3]
Eh, kad dođe u moje godine biće mu jedino važno da li je žena skuvala rucak[emoji1].
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...