Jump to content

Preporučeni Komentari

Kao sto se vidi iz seme ( slika unutrasnjosti sa strane elemenata trenutno nije dostupna , a na netu su sve neke zbrlj , tako da cu istu ubaciti naknadno) , preamp je veoma kulturno projektovan , a nimalo lose realizovan .

Za pocetak brdo slika procedure demontaze , rastavljanja , ciscenja , podmazivanja i vracanja funkcijskih preklopnika ...... 7 kom. ukupno , sto manjih sto vecih

 

takodje i sredjivanje power prekidaca (ima dual funkciju) , kojim se neko vec prethodno igrao

WP_20160903_15_24_53_Pro.jpg

WP_20160903_15_23_13_Pro.jpg

WP_20160903_15_12_05_Pro.jpg

WP_20160903_15_11_27_Pro.jpg

WP_20160903_15_09_04_Pro.jpg

WP_20160903_15_06_36_Pro.jpg

WP_20160903_15_06_14_Pro.jpg

WP_20160903_14_51_37_Pro.jpg

WP_20160903_14_47_25_Pro.jpg

WP_20160903_14_39_24_Pro.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

nastavak fotostripa sutra , dosta mi je poslova za danas , pa i shrinkovanja slika

ono sto je bio plan i sto je realizovano - zamena elektrolita na potrebnim pozicijama , osvezavanje odgovarajucih poluprovodnika , bypass pojedinih elkova , izbacivanje pojedinih elkova u svrhu DC sprege  , podizanje Iq na odredjenim mestima , naravno podesavanje offseta i DC nivoa gde je to potrebno ..... sto ce sve biti pokriveno sto slikama sto editovanom semom

ono sto je takodje bitno - boljka podosta japanskih uredjaja - povecanje hladnjaka na tranzistorima u naponskoj regulaciji ....... kad sam bio mladjan ja , ne jednom mi se desilo da se opecem na iste ...... :rofl:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Quote

kasnije veceras cu taksativno da navedem sta je uradjeno , a mozda se nakanim i da izeditujem schm

- nemam pojma kako je sviralo ranije - sto da trosim vreme na poluispravan uredjaj ?

-sada svira sigurno bolje od onog tvog svapskog , sto zahteva nenadjijum delove i micromachine da izvrsi popravku

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ja obozavam kada vidim da je sprava uradjena bez proizvodnih usteda (caki odsustvo hladnjaka ne pripisujem toliko stednji koliko bahatosti konjstruktora da je dovoljno hladjenje kucista), bez kost katinga i sitnih proizvodnih jajarenja.

A topoloija ce da sviri cisto, nije ta zona signala(praticno atenuator ili jedinicno pojacanje) kriticna za pojacavace.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...