Jump to content

Koja radio stanica?


vdzele

Preporučeni Komentari

na poslu se vrti 202 iako su ugasili crnu rupu i petra lazića

kući kad žena podvikne "ajde bre ti i ti tvoji drekavci..." ide radio nostalgija

u kolima malo rock radio, malo slovoljubve, zavisi šta je u tom trenutku zanimljivije i kakvog sam raspoloženja

za vikend moja muzika i filmovi, nema radija nema tv-a

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

19 hours ago, Woland said:

pa gde si bre Crni nema te sto godina?

tu sam, pratim forum redovno ali se slabo javljam

brka mi sredio amp koji radi ko švajcarac, sve ostalo u savršenom redu, nemam potrebe da nešto menjam i tako...smanjila se forumska aktivnost...a prošao i pederbal:buehehe:

nešto razmišljam da u narednim mesecima krenem sa promenom zvučnih kutija pa će me definitivno biti više na forumu sa raznim pitanjima. samogradnja vs brend, novo vs polovno, mali vs veliki...uobičajena pitanja za nova uzbuđenja na forumu :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ma onaj što je izazvao buru ovde na forumu, dayens ecstasy IV

hteo sam da kažem da od tada ništa nisam pipao jer nema potrebe, sve radi kako treba

a magnum je vraćen vlasniku i čeka uparivanje sa nekim proakom ili tanojem. ako vlasnik slučajno zapali ponovo za indiju magnum zauvek dolazi kod mene :)

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Dobri zvucnici su cudo. Mislim, soba i akustika su primarno cudo, ali smo navikli da parcijalno obracamo paznju na te detalje.

 

Mada, za slusanje radia, po meni je greota arciti neke dobre i pre svega skupe zvucnjake..

Jos kada vrisnu sa dzinglom histericne reklame...ruzne misli i psovke mi se privide 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Razmisljao sam o dobrom tjuneru,ali s obzirom na lokaciju i namenu slusanja, mislim da nema trenutaka da cu da sednem i bas bas namenski da slusam radio. Moze da svira u bekgraundu, ali namenski tesko.

Plus kvalitet programa, promenljiv.

Kao trece, naci solidan tjuner za malo para nije ni priblizno lak posao. Preveliki je fenseraj u pitanju i obilje dezinformacija, ili nedostatka informacija.

A da se bavim nabavkama, probanjima, zamenama, pa opet nabavkama..previse je manitog truda.

A prostor za diy upgrade je prilicno skucen, specifican...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ja kao tuner koristim Clarion autoradio, koji na buvljaku moze da se kupi za smesne novce.

Razlog za to je prilicno los prijem dvestadvojke u mojoj radionici, a auto-radio aparati imaju prilicno osetljive i kvalitetne prijemnike, naravno ako su sacinjeni od strane renomiranih firmi poput Blaupunkt, Clarion, Ford (nije greska, medju najboljim prijemnicima su aparati koji su se pod imenon Ford ugradjivali u njihove automobile) i drugi.

Naravno zaobidjete NF pojacavac, 

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ima recimo na kp jedan opak tjuner, filipsov, mislim da je 930(nekako uvek ti visoki brojevi sa devetkom imaju prednost kod tjunera, nevezano za brend :) ), za otprilike tridesetak evra .

Samo je pitanje situacije kada se pokazuju njegove prednosti(kao i bilo kog dobrog tjunera). Zavisno od signala, kvaliteta emisije..

Sam tjuner mora dobro da hendluje i jake i slabe signale(kod ovog filipsa je recimo manuelna kontrola bliskog polja), da ima dobre odnose signal sum, da ima dobro razdvajanje kanala..do izlaza iz stereo dekodera, a tu vec moze da se napada audio signal..

E sad, sta moze da se apgrejduje, toje druga prica, negde moze malo, negde puno, a ponekad i nista...

I najvaznije je da nisu nestrucno cackani, a toga ima podosta, tada ni specificirano najbolji ne moze da radi kako treba..

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...