Jump to content

Kupujem manji integralac


vdzele

Preporučeni Komentari

Tako velika pojačala neću da stavljam na radni sto, možda niste pročitali sve što sam dosada napisao, pa ni sam naslov.

 

Inače cenim dobro nameran savet.

Ako ti je bitan zvuk,a ne polozaj,stavi pojacalo  pod sto,ili radnu plocu.

Neka ti neko prepravi te kutije u  aktivne,i bice jos vise mesta na stolu :oke:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Linn i Meridian imaju tvornička pojačala manjih dimenzija i odličnog zvuka. Nuforceove "bajadere" u D klasi sviraju kao i odlična pojačala u AB klasi. Sony je radio pojačala manje širine i bude ih po oglasnicima za kikiriki, a unutra nerijetko ozbiljna elektronika.

U samogradnji nije nikakav problem složiti pojačalo u kutiji 30 x 30 x 7 cm. Ne nudim ti prodaju jer je granica velika prepreka, ali za ovaj moj bolid kojeg prodajem u Hrvatskoj a koji sve nabrojeno pojede za doručak još se nitko nije javio u pola godine koliko stoji u oglasu. Toliko o interesu. Imam u radu i još jedno pojačalo  s Vfetovima veličine 30 x 25 x 7 malo žešće kvalitete.....

 

http://www.diyaudio.com.hr/viewtopic.php?f=18&t=1529

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Linn i Meridian imaju tvornička pojačala manjih dimenzija i odličnog zvuka. Nuforceove "bajadere" u D klasi sviraju kao i odlična pojačala u AB klasi. Sony je radio pojačala manje širine i bude ih po oglasnicima za kikiriki, a unutra nerijetko ozbiljna elektronika.

U samogradnji nije nikakav problem složiti pojačalo u kutiji 30 x 30 x 7 cm. Ne nudim ti prodaju jer je granica velika prepreka, ali za ovaj moj bolid kojeg prodajem u Hrvatskoj a koji sve nabrojeno pojede za doručak još se nitko nije javio u pola godine koliko stoji u oglasu. Toliko o interesu. Imam u radu i još jedno pojačalo  s Vfetovima veličine 30 x 25 x 7 malo žešće kvalitete.....

 

http://www.diyaudio.com.hr/viewtopic.php?f=18&t=1529

Au kako je lepo uradjeno,svaka cast na pedanteriji.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

@Sir Oliver - Pa ako kažem da, recimo, bi dao 2000 eura - odmah bi mnogi potrčali da stave svoje na prodaju baš za tu cifru. Ovako nek predlože a ja ću odlučiti jel to vredi.

Mislio sam da ti preporučim nešto iz TEAC programa.

ax-501-bud-501-b_highres.jpg

malo lepo kvalitetno

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...