Jump to content

U poseti kod Brke ( Sax -a ) ....... generalna MOTOBIKE tema


BANAT

Preporučeni Komentari

36 minutes ago, ninja said:

...(+ auxiliary manual lever on the gear block) ..jbte '51...pa jos boxer,meni je drugar imao nekog isto sa pocetka '50,po izgledu je jako licio na ovaj "pokisli sto sam uslikao",low rider pozicija sedista za vozaca,sediste suvozaca na vrhu zadnjeg tocka sa onom "hvataljkom",al taj je bio ako se dobro secam 250ccm i s jednim cilindrom(?)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ih bre, i za japanera i za felge bila šala

 

nego ovi vintage bajkovi su baš lepi, više mi se sad sviđaju nego kros, a uvek sam se ložio na krosaljke.

ja lično mog mopeda ni nemeravam da sređujem a felge su žičane i to s debele žice za tovarenje :sarcastic_hand:

od kako murija navalila ko muve na ratluk, mislim srali su i pre al sad tek

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Imao sam CZ 250, menjao ga posle za apena, bio sam klinac, matori ga stalno izbacivao iz dvorišta a kad nas video kako vozimo izbacio ga na ulicu i udario krampom odvalio rezervoar :buehehe: Velika zloća dvotaktne mašine, 20 KS iz 250ccm, ETZ 251 guto prašinu iza njega. Evo samo da se čuje:

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ne mislis li da si malo mator za zajebavanje sa joystickom.... pa jos tudjim...Valjda si izasao iz puberteta:msn-rofl::msn-rofl:

Ninjane prijatelju oprosti, bilo jace od mene....kako odoleti

 

 

btw.. Na An-u tek da vidis komande. Kad budes u Srbiji, vodim te u Vrsac. Tamo su parkirani. Radim sa njima, divni mi drugari

an2cockpit-s18.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Nadam se da nikada necu biti star za igranje sa joystickom :)

 

btw: Taj AN je pravi avion, padobranski, ovo u cemu sam ja letio je tako maleno da treba yoga da se udje unutra a skakuce na svaki udar vjetra i osjecas se skoro ko listic koji vjetar nosi tamo-vamo. 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...