Jump to content

U poseti kod Brke ( Sax -a ) ....... generalna MOTOBIKE tema


BANAT

Preporučeni Komentari

Mikuni :) 

 

Veci MJ (vide se tu) aluminijski poklopac na karbu sa vecim otvorom za te MJ i KN filter sa usisnim poklopcom od TDM850 koji taman pase na moj. Ta usisni otvor je veci i taman pase za veci protok vazduha. Sve u svemu, treba da daje jedno 6-7(8) ks + malo bolju momentnu krivu.

(http://www.mikuni-topham.de/ENGLISHSITE/Carburetor_kits/Yamaha_English/BT1100_English/BT1100_2005_main.html)

 

Ovo je za 2001-2004 a za 2005, koju ja imam, nema:

http://www.mikuni-topham.de/DEUTSCHSITE/VERGASERKITS/YAMAHA/BT1100/Leistungskurve.html

Trebam i da skinem throttle stopper koji je na njemu (kad ga nadjem :D).

To je standardni trim kit za moju yamahicu bez nekih vecih (nepovratnih) zahvata. 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 2 nedelje kasnije...
  • 4 nedelje kasnije...

ninja-san , prodje li sezona kod tebe ?

ja jos savatavam pomalo toplote , mada se bavim mislju da 1km koji deli zeninu od materine kuće (gde mi je radionica) nije nepremostiv ni kad padnu temperature ....... cisto da me zelja mine .... i da vezbam upotrebu sauga :rofl:

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pic od pre neki dan

inace , povaren mccycle bench , osnova 1x2m , sa dodatkom od 0.5m za navoz i ove sa vecim medjuosovinskim razmakom

nosivost , odokativno , bar 350kg

sledi trazenje dobre spingle , duzine nekih 750mm , koliki ce i biti vertikalni hod stola , montaza tockica , farbanje

onda Guzzi i drugo Raptorce na njega , na smenu ........ sledi zanimljiva garazna zima

 

jbte,al' sam se utront'o ....... motorce od 2.5m izgleda maleno poda mnom :rofl:

WP_20161015_14_07_49_Pro.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...