Jump to content

U poseti kod Brke ( Sax -a ) ....... generalna MOTOBIKE tema


BANAT

Preporučeni Komentari

realno,

taj sto vozi japanca nema pojma ili je to tako smisljen video.

da se ne bi stekao pogresan dojam, ja prvi obozavam Harlija.

i imam nameru da ga imam, jednog dana. ljubav prema V motoru, jebi ga.

ali taj u videu je kanta, ma kanturina.

ja bi ga odrao sa mojim Yamahom.

evo glupo poredjenje - moj drugar ima ZX 10, to je od prilike klasa tog japanca u videu.

a ZX 10 ide ko nevreme. znam iz licnog iskustva, vozio sam ga sa dozom straha.

takvi motori bi odrali tu kantu, sramotu od Harlija ako ne prvom, onda drugom na vr gasa.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ma zajebancija.

:)

ja na primer najvise volim da jezdim po kraju i okolini, oko 6 banki ne brze, niski obrtaji

znas kakav lep zvuk, milina. a nisu jos open pipe. sad su oko 60%.

nisam trkac, ne volim da se trkam i stavljam glavu u torbu ili da odem u prdekanu.

nazalost, ove sezone cu samo i da se svrckam po lokalu, jer najverovatnije necu imati

kinte za registraciju i upgrade. odlucio sam da mi je upgrade na 1. mestu. a registracija na 2.

pa sad, ako bude neka $$$ kombinacija bice i registracija. jebe me to sto ce biti + 5-6k vise

jer mi je istekla registracija a proslo vise od mesec dana.

mora nove table, nova saobracajna.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

On 20.5.2016. at 0:52 PM, Zen Mod said:

polozio test za A

 

sad samo da nekako prodjem psihijatra , na lekarskom

 

:hihihihi:

 

stis'o petlju da se upustim u celosmensku torturu u domzdravlja vilajetu

zonglirao malo od specijaliste do specijaliste , obracajuci paznju gde je manja guzva a gde pauza ....... pros'o tehnicki duha i tela i sad imam napismeno da sam uputan za voznju


:svakatidala:

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ne zajebavamo se , stvarno traze i to

nema veze sto imam B 31 god ...... ovo je taksativno sto treba :

polaganje teorijskog ispita (sreca pa ne smislise da je obavezno slusanje teorije jer bi i to placao ) 3500

lekarski pregled 2700 do 4000 (kako gde)

20 casova voznje (20000)

polaganje prakticnog ispita 4000

 

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

6 hours ago, ninja said:

OK, ovdje naplacuju sve to samo faktor 10 i vise ali ljekarskog nema (posle 60e mislim da treba).

 

Za D i C treba ljekarski i to malo veci i jos od 50:e svakih 5 godina.

treba lekarski i ovde u slucaju produzavanja dozvole (A,B),u zavisnosti od lekara kod kojeg ides,moze da te posalje jos i na vadjenje krvi,mimo standardnih EKG,merenje pritiska,provera vida,uz obaveznu naznaku da li nosis cvikere ili ne na izdatom uverenju..nemas nikakvu obavezu da ides kod svog kucnog lekara,vec gde ti se svidi,cena fixna kod svakog,cirka 15 eura...vaznost nove vozacke ne izdaju na osnovu datuma podnosenja produzenja vozacke (datuma polaganja),vec na osnovu datuma izdavanja lekarskog uverenja,ovo u vecim gradovima ovde moze da bude razlika i od cirka 2-2,5 meseca,s kojim ti prakticki uskracuju 5 godina vaznosti,jer ne stojis u redu kad vec imas papirologiju,vec ides na unapred zakazani termin,a negde se dobijaju ti termini tek za 2-2,5 meseca..naravno mozes i bez zakazanog termina,ako imas ludu srecu,mozda stignes nared za 15 minuta,a mozda se nacekas ceo dan,i ne prime te ..iznad 60,sve ovo svake 2 godine

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Polaganje praktičnog ispita za A u Beogradu je lutrija, fali samo Suzana Mančić. Ceo dan si na usijanom parkingu kod hotela Srbija. Spiska nema. Ako te prozove a ti nisi na sedištu motora za tri sekunde pao si. Nema pišanja, nema doručka, čekaš da te prozove od 8 ujutru do 2-3 popodne, kako ti se zalomi. Ako pregaziš crtu drug u plavom zaurla i sušiš se tri nedelje. Vožnja: pratiš auto sa policajcima. Ako u tom jednom stotom delu sekunde kada se policajac okrene da vidi šta radiš ne voziš super-savršeno, pao si.

Treba da budu strogi (da se ja pitam uveo bih moratorijum na polaganje za A u Srbiji) ali strogost i nevaspitanje i siledžijstvo nisu isto.

Elem, zaboravite Beograd, preskupa je to zabava i gubljenje vremena usred sezone. Polažite negde na selu, tamo se svi znaju i polaganje se obavezno završi u kafani ;)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

danas poceo sa voznjom , odvozao prva dva casa ..... malo poligonisanja i malo naseljisanja

 

trebao poceti juce , ali bio na postedi par dana , zarad lelujavih (da ne kazem bolnih) ledja

 

na ovome se obucavam ......... al mislim da sam samo na momenat liznuo 50km/h

 

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

na koliko motora u vlasnistvu je normalno da se zaustavi jedan normalan .... well , hm ..... biker ..... da ne kazem ljubitelj motocikala ......

mislim , jos onako kad volem da rastavljam i drugacije sastavljam .......

 

:smesna:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

meni jedino ovde Ninja deluje kao ozbiljan biker... :)

vi ostali vise kao hobisti na motorbiciklikletima.

BTW mene jednom u zivotu povezao stariji drugar iz kraja, posto sam mu probio glavu.

Od tada nikada vise na motor u pokretu nisam seo. Sam onako kao da sednem da "probam".

Secm se jos uvek tog modela crveni Kawasaki Z1000

jebote koliko decenija je proslo ne mogu da nadjem ni fotografiju modela, sve neke karakondzule se pojavljuju...

ovako je izgledao, samo sto je bio crvene boje.kawasaki-z1000-cafe-racer-1.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...