Jump to content

FAK 3 (švajserbal 2015) ....18-19.07.2015.


stein

Preporučeni Komentari

Ja u Beograd stižem busom oko 6 sati. Ima li šansi da me neko pokupi?

 

Ako se snadjesh do negde oko 10 sati, i ako se drug neko ne prijavi, mogao bih ja. Kod mene je tajming zeznut zato sto ne znam kada tacno polazim za Boljevce.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

uplacen ostatak Surcincima

 

InSides + 1. Placam za obojicu punu cenu, mada ne spavamo u Boljevce.

 

Sto se tice opreme. Za mene je malo zeznuto preko granice, ali evo sta bih mogao:

 

1. Firstwatt F1 klon (nacelno ima balansirane ulaze, mada imam jos i bal/unbal trafo negde).

2. DIY Unipivot MKII rucica (ali samo rucica - mora da neko donese vrtilicu).

 

Nista od ovog gore nije 100% sigurno zato sto (da ponovim :( ) moram preko granice. U najgorem slucaju, donosim foto opremu. :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

sto se tice granice , mislim da upis u pasos ili tako nekako resava probleme

 

no , donesi samo ono sto je lako implementirati

 

rucku ponesi ako nista drugo , ono za pokaz

 

s obzirom da Grau i Zr braca (pederlazovi,sva trojica) nece prisustvovati , ne znam da li cemo ikakav turntable imati , osim Lenco base plate  koji sam duzan doneti Predragu nam

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ove godine cemo izgleda proci bez Osvećenja susreta

 

ko bi rekao da i popovi mogu biti pederlazovi

 

:hihihihi:

 

a da su neki , doveli bi i bolju polovinu , da nam zasja susret

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ja ću poneti šta me ne bude mrzelo dotegliti do auta. Biće stvar inspiracije i kilograma tegliti iz potkrovlja dole niz uzano stepenište pa kroz dvorište do auta... Daklem, ono što sam do sada teglio na FAK, bogami više neću. :house14:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ako se snadjesh do negde oko 10 sati, i ako se drug neko ne prijavi, mogao bih ja. Kod mene je tajming zeznut zato sto ne znam kada tacno polazim za Boljevce.

Hvala, do sada nije neka navala sa ponudama. Vrijeme nije problem u Beogradu, jedino što sam tebi dodatna pomutnja u planovima.

Ima još malo vremena, možda još neko javi.

:cheers:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Nosamo 2A3 ,EL34.ecc 88 ,mini ALEPH.,philips dac,jedne velke kutije iz Velike Kikinde i jedne manje iz Mokrina jedan dvd ako sve stane u auto. :wink2: inace kamion nemamo.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

 

Mogu poneti AJ amp, mada kad vidim prognozu - 37 stepeni za Beograd, moglo bi biti veselo sa A klasama :)

 

Ništa, koliko vidim, biće tu mnogo više amplifikacije nego kutija/zvučnika i izvora pa ćemo naprosto k'o nekad, za dan JNA, poređati oružje na stolove i praviti se važni pred decom :)

 

PS. Zarad uspešnosti manifestacije, povesti decu :rofl:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Na žalost i ove godine ću morati da propustim FAK, ali

 

EDIT: Ak se snađem za wireless dongle koga prepoznaje Daphile, doteram i music server + tablet za upravljanje.

 

daj mi adresu na pp da ti pošaljem jedan. Imam 2, oba prepoznaje Daphile, ali ne i Windows 8, pa mu ne nalazim više nigde primenu.

A nemam dva Daphile-a :P

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

provijant ne zaboravite

 

 

ja donosim jedan tuchani rostilj , drvenugalj,pribor i nesto da ide na njega

 

sto se tice restorana , ne secam se sta je bilo u ponudi

 

itd

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ja u Beograd stižem busom oko 6 sati. Ima li šansi da me neko pokupi?

Isto tako moram biti u nedjelju u Beogradu na stanici prije 21h. Da li je iko od beograđana u mogućnosti i voljan da me pokupi ili da se dogovaram sa InSides?

 

Zna li iko kako se autobusom prebaciti u Boljevce?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Zdravo kan042! I ja isto stizem na autobusku oko 5:30-06:00 u subotu ujutro, mozemo se sresti :). Jedan od clanova se ranije ponudio da me poveze iz Bgd-Fak, ali sad ne znam da li on ima jedno ili dva slobodna mesta. Valjda ce procitati ovo pa ti se mozda javi na PM. Ja se isto vracam u Bgd u nedelju uvece. Vidimo se na autobuskoj, castim jutarnju kafu! ;)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Zdravo kan042! I ja isto stizem na autobusku oko 5:30-06:00 u subotu ujutro, mozemo se sresti :). Jedan od clanova se ranije ponudio da me poveze iz Bgd-Fak, ali sad ne znam da li on ima jedno ili dva slobodna mesta. Valjda ce procitati ovo pa ti se mozda javi na PM. Ja se isto vracam u Bgd u nedelju uvece. Vidimo se na autobuskoj, castim jutarnju kafu! ;)

Odlično, bar da vrijeme ljepše provedem a ako bude mjesta za prevoz još bolje. Poslat ću ti broj na pp. :cheers:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Zna li iko kako se autobusom prebaciti u Boljevce?

od autobuske/zeleznicke stanice tramvajem sedmicom do okretnice u bloku 45, odatle autobusom 605 koji je jedina linija za boljevce kolko se secam

druga opcija je autobus 601 sa zeleznicke, sa njim do novog beograda, ledina ili surcina, posto se prilicno preklapa sa linijom 605 pa uspust negde preci 

:wink2:

 

oko kolko ste planirali pocetak okupljanja?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Vix i Kan putuju s mene u pravcu FAK-a.

 

Elem, valja ponet neke rane i pića, vodite računa o tome. ZM donosi gradile s opremom, doteraćemo mi još malo mesanceta za iste i nešto za oprati grlo.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ja sam već rezervisao 20 (pilećih) bataka bez kostiju, sutra se baca u marinadu da budu sočni i mekani i da se brzo mogu izroštiljati u subotu. To čisto za one koji iz bilo kog razloga ne žele, ne smeju ili ne mogu da u ishrani barataju svinjetinom/junetinom/zečetinom/ribom (whatever) - može za ručak a ako ima tamo i frižider, može i za večeru. Kako društvo odluči.

 

edit: ja krećem od kuće oko 7 ujutru pa kad stignem - ne žureći, računam do/oko 10 sati da stignem...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Svima zelim prijatno druzenje :wave:  i lep provod, :drinking-2:  rostiljanje i uzivanje u skalamerijama (svajsovanim i kupovnim) i muzici. :guitarplayer:

Ja u nedelju putujem u Neos Marmaras :mornar: a rado bih vam se pridruzio. (Znao sam da jer termin bas u spicu ferija pa se nisam ni :siroma: prijavljivao)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...