Jump to content

Preporučeni Komentari

Trenutno " mulitaskujem " nekoliko aktuelnih TV serija, kako domaćih/iz okruženja, kako stranih.

Ukratko :

Kosti - neko je ovde pominjao već. Da, slažem se da je serijal odskočio naročito od 2. ep. pa sve do poslednje dve ep. kada se serija strovalila u zaborav.

Pejaković je imao teniski rećeno, set-meć loptu i to na mreži, zicer, samo da poentira kraj, ali je sve to nekako zbrzao i pokvario ukupan utisak.

Izdvojio bih odličnu Nikolinu Friganović.

12 reči - serijal je krenuo furiozno dobro. Prva epizoda me je prosto oduvala iz fotelje. Jelena Stolica, za mene novo ime, producent, pisac, režiser.

Odličan početak, zaplet, Viktor Savić koji se konačno probudio iz "zimskog sna" ( da kažemo eventuialno da je bio na nivou u seriji "Pet" ) i onda . . . . mnogo hteli, mnogo započeli . . 

Puno toga uzeto za jedno 3-4 tv serijala. Ne bih da spojlujem više. 

Za razliku od Pejakovićevih "Kosti" koje su završene, ovaj serijal još uvek traje.

Izdvojio bih veoma specifičnu glumu Filipa Đurića i dva kineska naturščika koji su odlični.

Stay Tuned ( za strane tv serijale ).

nf1.jpg

fd1.jpg

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

Nije greška, tj. ponavljanje, mislim da ova dva spiska nisu ista. Ako jesu, mea culpa.

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima
12 hours ago, shonne said:

@Doktor

Da zavrsavam ozark, da gledam onu zenu sto igra sah ili nesto trece ovih dana?

Ozark je IMO tv serija iznad proseka. Vidim iz postova da ti i nije nešto legla, tako da slobodno bataljuj.

Šahistkinja - nisam gledao, moguće sada na kolektivnom god., odmoru odbindžujem jedan dan, ali ne očekujem ništa spec. 

Preporuka za tebe ako već nisi pogledao : Roadkill ( maestralan Hju Lori ), Industry, Euphoria ( HBO ).

Posebna preporuka ide za His Dark Materials - sezona 2 koja trči u krugovima oko 1. sezone koja me je dobrano umorila.

Kao da su u prvoj sezoni morali toliko da nas uvedu u svet(ove), da izgrade likove i postave temeljno osnovnu priču sa stabilnim bočnim, sporednim dešavanjima.

Vredi napraviti taj napor i odgledati 1. sezonu, jer ova 2. sezona zaista drži pažnju i ceo serijal ( koji još uvek traje ) dobro vozi.

https://www.imdb.com/title/tt5607976/

P.S. ovo je vezano za HBO platformu. Kasnije o Netflix, Hulu i Amazon Prime platformama.

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima
2 minutes ago, Doktor said:

Ozark je IMO tv serija iznad proseka. Vidim iz postova da ti i nije nešto legla, tako da slobodno bataljuj.

Šahistkinja - nisam gledao, moguće sada na kolektivnom god., odmoru odbindžujem jedan dan, ali ne očekujem ništa spec. 

Preporuka za tebe ako već nisi pogledao : Roadkill ( maestralan Hju Lori ), Industry, Euphoria ( HBO ).

Posebna preporuka ide za His Dark Materials - sezona 2 koja trči u krugovima oko 1. sezone koja me je dobrano umorila.

Kao da su u prvoj sezoni morali toliko da nas uvedu u svet(ove), da izgrade likove i postave temeljno osnovnu priču sa stabilnim bočnim, sporednim dešavanjima.

Vredi napraviti taj napor i odgledati 1. sezonu, jer ova 2. sezona zaista drži pažnju i seo serijal ( koji još uvek traje ) dobro vozi.

https://www.imdb.com/title/tt5607976/

P.S. ovo je vezano za HBO platformu. Kasnije o Netflix, Hulu i Amazon Prime platformama.

ha, gledao prvu sezonu. :) 

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

Šahistkinja trči u krugovima oko svih ovih nabrojanih serija :).

Bukvalno.

I to kaže moje mlađe dete koje ne voli da gleda taj filmski materijal u bilo kom obliku, ali ga je šahistkinja držala prikovano za fotelju kroz sve epizode. Sve ostalo je trash. Moramo verovati mlađim generacijama :). I nemojte mi reći da se ne razume u kritiku :).

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

Nema prosečnog Srbina koji se nije ložio na Karate kida, naleteh na ovu seriju iz 2018 koja je nastavak, mada kažu da se pokvarila otkad je Netflix preuzeo. Baš ću da odbindžujem:D

https://m.imdb.com/title/tt7221388/?ref_=vp_back&fbclid=IwAR1_bb8k7bbZZI9gn16PBFanxxBPgmPrTqN52YoqVUhnGyZ3mtSLbAjF4fg

image.jpeg.4dc582c0a465614cc2f2d6b061eb9f7f.jpeg

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima
On 29.12.2020. at 8:16, Doktor reče

Šahistkinja - nisam gledao

Nisam ni ja ali mi se svidža Anya Taylor Joy....Ima oči kao vanzemaljac :smesna:

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima
2 minutes ago, Zen Mod said:

doktor garant bindzuje

:Viannen_loungelizard:

Obecao taj english review...ocekujem. Sve neke zezancije gledam zadnjih dana. 😁

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah

• Članovi koji sada čitaju   0 članova

Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu

• Kreiraj novo...