Jump to content

Serije koje gledate


Preporučeni Komentari

3 hours ago, ManicP said:

Komplikovana serija za praćenje a ima veze sa SF i Time travel. Nisam čitao Malazan... :)

Da samo pojasnimo/rezimiramo :

- Malazan serijal(*) ozbiljna preporuka za procitati. 

Nije ni SF, a nesto nisu ni putovali kroz vreme . . . onako najkrace receno . . . epska fantastika, za neke cak i bolja od "debelog"(**). :)

 

* - Malazan serijal = Stiven Erikson 

WWW.MALAZANEMPIRE.COM

Welcome to Malazan Empire, the online community for fans of the books set in the Malazan universe, co-created by Steven Erikson and Ian Cameron Esslemont. Our goal is to provide an online home for all things Malazan and with thirteen published books at the time of this writing and at least that many planned for the future, we’re here to stay.

 

** - "debeli" = Dzordz Martin = A Game of Thrones

msm da za ovo ne treba link 

 

Izmenjeno od Doktor
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 3 nedelje kasnije...
25 minutes ago, Zen Mod said:

kolko znam - ista ekipa koja je radila Yellowstone, i to je prequel

al ne gledam nista

skinuo jesam, pa cu gledati, joste sam mlad

jos se osvezavas sa ljubavnim serijama?

odlicna ekipa u 1883...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

17 hours ago, Zen Mod said:

kolko znam - ista ekipa koja je radila Yellowstone, i to je prequel

al ne gledam nista

skinuo jesam, pa cu gledati, joste sam mlad

Poceo sa Yelowstone...uh, odlicna u ove prve 3 epizode, odlicna 🙂🤗

Vidim, bice i 5 sezona letos, povecace broj epizoda po sezoni. 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pre 1 sat, Zen Mod reče

samo prati Ćeru

ona je elementarna nepogoda, u svakom kadru

Ћера - чиста десетка за глуму...мрзи ме да тражим како се тачно зове, али је се сећам из тинејџ периода, из филмова "Шпански апартман" и наставка...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

nznm, stekoh utisak da mnogi nesto ne vole JB ...... nije bas da ga nesto ljubim specijalno, ali ....... msm da ne tupim, kad njega vidim uvek ocekujem nesto pozitivno

pade mi na pamet da osecaj automatske simpatije za JB kod mene potice od toga da - svaki put kad ga vidim, asocira me na naseg Dragana Maksimovića Maksu....... koji je za mene licno uvek bio majstor i legenda ....... Glumcina 

dal brkovi, dal identicna povijenost usta, ili cak i vise slicnosti u fizionomiji

Maksa je, bar meni - kad gledam unazad, zasijao u Majstorskoj radionici , kao Bogoljub ....... secanje je tricky phenomenon, ka dgledam IMDB m naravno da se secam i mnogih prethodnih, al sta mogu kadsambijomali

https://sr.wikipedia.org/wiki/Драган_Максимовић

 

spacer.png

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

25 minutes ago, Zen Mod said:

nznm, stekoh utisak da mnogi nesto ne vole JB ...... nije bas da ga nesto ljubim specijalno, ali ....... msm da ne tupim, kad njega vidim uvek ocekujem nesto pozitivno

pade mi na pamet da osecaj automatske simpatije za JB kod mene potice od toga da - svaki put kad ga vidim, asocira me na naseg Dragana Maksimovića Maksu....... koji je za mene licno uvek bio majstor i legenda ....... Glumcina 

dal brkovi, dal identicna povijenost usta, ili cak i vise slicnosti u fizionomiji

Maksa je, bar meni - kad gledam unazad, zasijao u Majstorskoj radionici , kao Bogoljub ....... secanje je tricky phenomenon, ka dgledam IMDB m naravno da se secam i mnogih prethodnih, al sta mogu kadsambijomali

https://sr.wikipedia.org/wiki/Драган_Максимовић

 

spacer.png

 

ja ga volim, GLUMCINA!!!

znam da je zadnje vreme imao problem sa alkoholom. Mozda i ova serija bude dobra, bez obzira sto svi sad hoce da uzmu deo "kolaca" od Yellowstone :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

kad smo kod Yellowstone........ The Postman, mnogo dobra knjiga

film se razlikuje, ko god iole zna nesto o sistemu porizvodnje filmova ne cudi se uopste - treba nesto napraviti a opet obezbediti da plitkoumna masa nahrli u bioskope .... tako da ne mogu reci da ne smatram film dovoljno dobrim

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...