Jump to content

Serije koje gledate


Preporučeni Komentari

pre 59 minuta, Zen Mod reče

ih, Zabari

ko da ih ne voli, kaki su

 

Inspektor Montalbano je tu najbolji    :bad_boys_20:

 

Na Siciliji organizuju ture po gradicima gde je snimana serija.

 

Vredi je pogledati - postoje je i duze epizode skoro kao pravi filmovi ( samo nemoj da skidas "mladi Montalbano" to je tra-la-la u odnosu na original ).

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ne bih ja tu pravio redosled, kao odlični kolači... Jednostavno, uživanje za mozak. I, ne bih zaboravio Marleau i Balthazar...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Meni je "Homicide" bila prva ozbiljna detektivska serija koju sam voleo, mada ne znam da li se bas uklapa u moguci opseg zbog vise "glavnih" glumaca.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Pošto sam već pisao o Morse-u (oba) i Touch of Frost, njih sam (možda neopravdano) preskočio. Naravno, preokret u mojoj glavi o Rowan Atkinson kao glumcu je bio kada sam ga gledao u Maigret-u. Kapa dole.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

On 2/25/2024 at 5:15 AM, shonne said:

@Doktor je svojevremeno preporucio ovu seriju,... koliko vidim ove godine Golden globe, pokupila neke nagrade. Skidam da je gledam. 😁🤗

 

Nisam stigo pre da pogledam drugu sezonu. 

Zavrsio nocas, i ono sto sam video u 6 epizodu druge sezone i jos nekoliko epizoda je nesto do sad najbolje i skroz ludilo mozga. 

Interesantno da su ove godine Succession i ova serija pokupili sve nagrade. Zasluzeno 🤗

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Napisano (izmenjeno)
On 2/29/2024 at 7:09 PM, krca44 said:

Jeremy Brett je meni bio najbolji Sherlock Holmes ujedno i za mene neprevazidjen serijal u odnosu na ostale Shrelock Holmes produkcije.

Sve je bilo drugačije, vrlo dâvno, dok smo bili đeca. Morali smo od slova, i sâmo slova, sâmi da pravimo (zamišljene) slike... ;)

Izmenjeno od zika
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 2 nedelje kasnije...

ja odustajem definitivno

msm, poplava filmova koji kakvi god da su, mogu da predstavljaju samo epozicu onog sto je napisano

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

14 hours ago, shonne said:

Odlicno!!!

Kakvo li nas ludilo tek ocekuje u 3.sezonu 😁

Na žalost, poslednja epizoda 2. sezone podbacila. Kao po matrici mnogih tv serijala ostaje otvoren kraj, ali uz jednu dodatnu glupost u jednoj od varijanti zombi apokalipse. Skinuo sam ocenu za 2. sezonu sa 8 na 7. Praktično, izuzev epizode pod nazivom Reach ( ep. 4 ) koja je značajno odkočila od svih prikazanih iz 1. i 2. sezone, serijal upada u mediokritetstvo.

Naravno, čekaćemo 3. sezonu ako je bude i gedati sa uživanjem. 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

On 3/20/2024 at 12:06 PM, Mikorist said:

Shogun smash:sarcastic_hand:

Odgledao sve epizode koje su izašle. Na pola smo serijala.

IMO - najbolja trenutno tv serija u 2024 god., a visoko mi se kotira generalno gledajući sve dosadašnje serije.

Kada sam video nepoznatog glumca/muzičara ( gitarista ) u glavnoj muškoj roli ( Cosmo Jarvis ) bio sam skeptičan kako će izneti Anjin-a koga je pvojevremeno vrhunski igrao Richard Chamerlain. Međutim, u toku 2.epizoda koja je btw vrhunska, postao sam Kozmov fan. :thumbsup:

Takođe, Hiroyuki Sanada odlično glumi Taranagu koga je takođe igrao kultni japanski glumac Toshiro Mifune. 

Odličan skript, kamera, kostimi, masovne scene vojski, oseća se Kurosavin uticaj. 

Sukob dve civilizacije, filozofije života, običaja, verovanja.

Ženska ekipa izuzetna. :bravo:

Atm - 9.0 ( i to baš minimalno na skali od 0 do 10 ).

 

Cosmo_Jarvis_(8372096374).jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...