Jump to content

Šta trenutno slušam . . .


Preporučeni Komentari

Definitivno i :signhere:,

Ova poslednja Quad " prica " je Kraj price u vezi trazenja Holy Grail-a. Naravno, IMO. :)

Predjena "igrica". :jump:

Quad je uspeo da to dotera sve ovo do samog kraja.

Bez da budem ovde nekakav PR cele Quad price u vezi toga - ko misli da ovde treba SW i ST ( sto bi rek'o moj predobri drug @Solaja - " msm, samo da malo jos da dosoli ST ,) neka slobodno ide na neku od sledecih Quad prezentacija, ponese svoje "killer" diskove/vinile/flakove i neka pusta . . . ko im brani. :)

IMO - ovde ne trba nista vise. 21K Hz nije dovoljno  ? Mhm ? Jos treba da se " dosoli" visokih ? 

31 Hz . . .  ne razumem se u sve te fizicke preference ( mada sam medicinar i sve to osnovno pros'o ) . .  nije vam dovoljno ovih 6 panela sto sto je Quad uradio ?

Odlicno. Mecite jos 2 do 6 subfuvera kod vas u kuci. Nemam problem s' time. 

Da podsetim sve - ponosni vlasnik Quad ESL 57 - nekoliko reparacija  . .  tu su, i dalje cekaju neko vreme da ce se u Srb ( i okruzenju ) pojaviti neko ko ce to pregledati, testirati ( a da  nije Zoltan Soltanus, koji vise nema vremena za vintge ESL, ide covek svojim putem i neka mu je aferim ).

Zakljucak : Quad ESL u kombinaciji sa Quad preamp i Quad monoblokovima ( ovim novim )  - sveti Gral i apsolutno ludilo i penzija za sve one koji Imaju kintu . . .  normalni su za razliku od nas  . . . izvor(i) zvuka koji su ovom sistemu, sto se tice mene su slobodno promenljivi u zavisnosti preferencija "domacina" doticnog sistema, kao i , naravno, " kablaza", koja je u ovom slucaju daleko hipertrofisana.

 

 

Izmenjeno od Doktor
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...