Jump to content

Baby BAF , FAK , Svajserbal.......... 2014.


Zen Mod

Preporučeni Komentari

Ma Nula je ništarija nijedna!Lani pare, ove godine ne znam što i kako sa poslom. Na bolovanju već osam mjeseci. Jedna operacija koljena napravljena, druga još nije zakazana i ne znam datum kad bi mogla...

 

Samo ti dođi, ovo je DIY forum  :wink2:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Samo ti dođi, ovo je DIY forum  :wink2:

 

 

Pripasat ćete mi koljeno od teleta? Tako je sigurno da je tkivo jednako. :rofl:Jedino ako koljeno bude dizajnirao Gaggi, šarafe izrađivao Leonardo, a ugradnju obavio Bata Bane. :D

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

eto 20 postova dalje odmakli smo podosta,

sada kad je sve kristalno jasno mozemo da pocnemo sa pakovanjem

daklem tema: nosam sa sebe na fak2

:roll1:

 

 

daj prvo gdi i kadgod ......... :tumbleweed:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ja san od prvog osmog (Augustusa) na moru, Stari Grad, Hvar. A vi kako hoćete.

 

si vec poceo da places ........ ima do tad vremena za 15 FAK-ova

 

:rofl:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Evo mogu ja da budem konstruktivan:

 

1. Dakle lokacija okolina prestonice mi se čini ok, mada ako neko ima nešto drugo zanimljivo neka predloži.

 

2. Predlažem da mesto bude izdvojeno barem od centra grada ili nekog velikog grada, po mogućstvu u ili blizu neke prirode.

 

3. Slušaonice max dve, sve preko toga mi se čini teško za praćenje a bogami vuče i na otuđivanje. Što se mene tiče može i jedna slušaonica pa da se prave rasporedi jer je tako druženje i slušanje koncentrisano a to mi se čini bolje od rasipanja.

 

4. Predlažem da se izabere organizacioni tim koji će se i baviti organizacijom ali i odlučivati o ključnim stvarima. Ako ceo forum bude o svemu odlučivao neće od skupa biti ništa. Recimo 5 ljudi max. Predlažem Gagicu svakako, i barem jednu osobu koja je ili iz ili okoline mesta u kojem se održava skup.

 

5. Imam predlog i što se tiče hrane ali to mi se čini kao važno tek za kasniju organizaciju, tako da otom potom.

 

Ako se još nečeg setim dopisaću.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

si vec poceo da places ........ ima do tad vremena za 15 FAK-ova

 

:rofl:

 

 

Čuj, plačem... Meni doktor prepis'o lek i redovito ga uzimam i od tada više ne plačem...

 

Postavljena slika

 

:buehehe:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

I ja da kukam za Avgust. Reko ja odavno da je Maj il baš početak Juna najbolje... A Septembar?

Dobar je predlog za organizacioni tim samo bi predložio 3 osobe jer mislim da je efikasnije u odlučivanju. Možda još koji pomoćnik da ne kažem fizikalac. Lokacija bi trebalo, po mogućnosti, južno od BGa čisto zbog simetrije. Klopa ma kako bude. Ja se oždrao u nekom restoranu u vrdniku. DLalkoviću treba dati počasno predsednikovanje zbog naziva.

FAK od mene.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

bez Luxona, ne pocinjem organization :D Jeste Pchelac pominjao centar BG-a medjutim, bas zbog kotlica i rostiljane, odn malo opusteni9je atmosphere, nije bas najsrecnije resenje. Hmmm, aaaa, jel moze ako ima bazen?

 

PS. A i onaj hipster seedefaste vlasi od`ranio decu, slobodan k`o maslacak na vetru, ima slifa za stariju gospodu, treba nam neko da prevazilazi generacijski jaz kada dodje do pregovora :D

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Vrdnik beše na slikama imao "bazen" i u mestu beše imao bazen i znam jednog, debelog s cvikerima, što je poneo kupaće pa ništa od tog. Lepo bi bilo da se kotlić i roštilj može odraditi ali da probamo pa ako može može. Da bude pod B)

Prvo treba okvirno datum, par mesta gde bi moglo, rukovodstvo...

Brate al se raspisah. Neću više.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

evo nesto konstruktivno - ako cemo da se vajdimo za ovih 70km koliko ima od bg do vrdnika, onda bolje da se opet skupimo u vrdniku. dobro i beogradjanima i precanima i pride odradilo posao (mislim na isto mesto).

al nije dobro za ove sjuga. u tom smislu, ako se njima ne svidja vrdnik, neka predloze nesto pametno uz rizik da ako se slozimo, zapnu oko organizacije. ja cu da dodjem gde treba.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

1. Najbolje organizuje jedan čovek, eventualno dva, sa tim da drugi pomaže prvom.

2. A drugo, ajd jedne godine u Nišu. (svugde van Niša, zbog situacije sa trudnom zenom, ja nemerem :P Ne bi ništa ni nosio, sem pive, crne, nikšićke i par znatiželjna uveta )

3. Znam da nema šanse da bude u Nišu, al ako bude negdi ispod BG i pre sredine jula, možda se vidimo...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Etno selo, tacnije domacinstvo sa nekoliko kuca, Latkovac na periferiji Aleksandrovca je jedno od najsimpaticnijih mesta u kojima sam bio u Srbiji.

 

http://ethno.co.rs/

 

Spavanje je po secanju ispod 2.000 din po osobi. Dorucak je bruka - przeni ustipci, proja, sir, kajmak i ostalo. Domacice isto kuvaju veceru po narudzbini, punjene paprike, paprikasi i slicno. 

 

Aleksandrovac ima puno vinskih podruma i nekoliko sjajnih kafana u blizini.

 

Morao bih jedino da proverim da li u Latkovcu moze negde da se organizuje slusaonica. Nisam siguran, po secanju.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Dok sam ukapirao kome treba 5 sata. Idi bre. Mnogo rano ovo balkansko radno vreme. Nema i ovce na broju i vukovi siti. Meni Vrdnik odgovara. Uslovi su... znate i sami. Meni nije problem. Mislim da je pored lokacije (koja je na prvom mestu) veoma bitno i okvirno (2-3 vikenda) kad će biti skip. Moje mišljenje znate. Ako nisam na moru i Marfi (!#$%$#" mu njegovu) ne odradi svoje ja dolayim i donosim igračku il dve.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...