Jump to content

Ikea Expedit


chakija

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 75
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

grau da se ponovimNemo mi diraš Simpo.Ista stvar se może dobiti u više finiša. Kožne garniture imaju, ako se dobro sećam, bar 4 kvaliteta kože.Simpo je pokvario kvalitet jer ih Tomić urniše. Sad su opet bili na prinudnom.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Radnici u Simpu štrajkuju. Al' sad će to prvi podpredsednik tehničke vlade da reši...

Ne znam kako, al' kod nas nekad bila Standard konfekcija pa se posle tu uselio Simpo salon. Ja u tom trospratnom zdanju nikad (a bio unutra baš mnogo puta) dakle, ama baš ni jedan jedini put nisam ugledao nešto što bih mogao smatrati komadom nameštaja po povoljnoj ceni. Koža, staklo, mesing, mermer... sve sam luksuzni nameštaj... Bar sudeći po ceni...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Nadam se da se domaća proizvodnja neće više stimulisati. Ovako kako su to do sada činili, vodilo je u propast domaćih proizvođača a razbuktavanje domaćih uvoznika i prvenstveno trgovačkog sektora. Evo sad sam u kolima čuo šta kaže sadašnji premijer: (incerpt) - borićemo se protiv poslodavaca. Super, uništite poslodavce a ovi će lepo da šalju radnike kući na doživotno neplaćeno...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Rad sam menjati se: dam ti zelena za plava slova i svima lepo - meni briga manje, a tebi kako god ti drugi nameste... Al' ne daju ovi crveni...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 3 nedelje kasnije...
  • 1 month later...

Samo da javim da sam zahvaljujući dobroj volji i pomoći kolege Vladana konačno nabavio expedit policu!

Nije doduše ona uspravna koju sam hteo u startu, ali ova je legla samo tako!

Za 20 min sam je sastavio. Stvarno je kvalitetno urađena- odličan inžinjering i dizajn.

Šteta pa u austrijskoj ikei nije bilo one vertikalne u beloj boji - uzeo bih i nju. Al nema veze, valjda će biti prilike da nabavim je iz mađarske.

Ikea je prava stvar :)

post-14-0-04491700-1398776596_thumb.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 3 nedelje kasnije...

Veoma lepo izgleda. Pretpostavljam da je autor isti onaj kao i kod zvučnika za tannoy-e?

BTW, poručio sam po peti put ikea expedit vertikalnu belu policu sa jednim poljem. Trebalo bi čovek da je donese u nedelju.

Skontao sam da kada god treba da nabavim tu policu desi se neka elementarna nepogoda (prošli put bilo ono sranje sa snegom).

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...