Jump to content

Meditacije o Tannoy driver-ima, kaminima ( a unutra horne ),pored njih Scan-speak, Fane, stacked statici, Altec, JBL . .


Mikorist

Preporučeni Komentari

Doco - poznato mi stanje

 

il' te vata postcoitalna ili postmenstrualna depresija , pa zato karas i sakom i kapom  :rofl:

 

Ninja - 3806 je magican broj , al' kontam da je 3808/9 ono sto valja nama smrtnicima

 

ono sto Woli ima (u njegovom slucaju bez greha i nameravanja), to je za snobove zarobljene u vremenu i prostoru

 

a posle toga - 3833/36

 

edit - ko li je izvrsio classic rape naslova teme ?

 

ja nisam

 

:buehehe:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Doco - poznato mi stanje

 

il' te vata postcoitalna ili postmenstrualna depresija , pa zato karas i sakom i kapom  :rofl:

Ne znam koje stanje ?

Definitivno ti je pogresna dijagnoza.

Vidim da si veran "navijac" ovih Skota i nastavi tako.

Nastavicu i ja da iznosim moje licno misljenje koje se razlikuje.

E sad' dokle, ne pitam se ja vec ti i oni drugi sa "nozem i pogacom".

Nisam nikoga vredjao, niti cu.

Mozda se neko nasao malo "ugruvan", ali sta cu mu ja.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Doco - poznato mi stanje

 

il' te vata postcoitalna ili postmenstrualna depresija , pa zato karas i sakom i kapom  :rofl:

 

Ninja - 3806 je magican broj , al' kontam da je 3808/9 ono sto valja nama smrtnicima

 

ono sto Woli ima (u njegovom slucaju bez greha i nameravanja), to je za snobove zarobljene u vremenu i prostoru

 

a posle toga - 3833/36

 

edit - ko li je izvrsio classic rape naslova teme ?

 

ja nisam

 

:buehehe:

Iskljucivo postcoitalna kako ti kazes postovani Zene. Mi iz Beograda j... na sve strane, sto i Vama zelimo. Valja se ponekad da probate. U suprotnom Vam sleduje drugi deo recenice, a posle opet mi iz Beograda krivi :msn-rofl:. Uzgred, a ko je stvarno izvrsio classic rape teme?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Doco - Skot(ov)a ili Škota ?

 

:rofl:

 

Grozni - ja sam vec u godinama kad sperma ne udara u glavu , no sam svestan da je to normalno stanje

 

:hihihihi:

 

mislim - ovo je samo internet ,  i fifi je samo fifi

 

tako da nemam slobodu da budem namcorast , niti da tudje izlaganje uzimam za preozbiljno

 

bas taman kao u face to face situvaciji

 

:cheers:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Zene samo mislim da ne treba  zalepljivati  ( to postcoitalno, postmenstrualno...) bas tako olako. Neki zluradi bi to mogli pogresno protumaciti. A i ovde smo valjda neki drugari po ljubavi i hobiju. Neslaganje ok, ali pljuc pa etiketa ...  Ovo nije valjda onaj forum . Pozdrav

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

@ Grozan li si :

 

zovi me dzirlokuracpalac , ako je sa ljubavlju

 

pretpostavka nase kafane je da su nam se i menstrualni ciklusi poceli uskladjivati , ne samo delirium tremens etape

 

kuj ne shvata posle toliko vremena , treba da ide na pocetni kurs osociologivanja

 

idi mi dodji mi - treba da titram i kad treba i ne treba ?

 

odnosno - treba samo ja da titram i uvek budem dobro raspolozen ?

 

ocu ja - al' u kontru - kad nisam dobro raspolozen , to je samo moja stvar

 

a obaska sto mi je posao da stalno igram po jajcima i svakog branim od svakog ?

 

ono - jagnjeca brigada , pa se pretvori u Danilovica i Kuma

 

dakle - ako si Grozan , budi to stalno i ne daj nikom da te menja - siri Sodomu i  Gomoru i ludilo ljubavi i ne okreci se ni za sta .

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

a da vi malo oladite sa tim etiketiranjem? ko mlade pre kise sa jezikom do plafona - pljus samar na jednu, pa onda rumen obraz od cednosti na drugu.. nema smisla da se peglamo na finjaka pa cudimo sto trnu zubi..

 

ps: ovo ja skroz drugarski, dobronamerno, bez ujedanja i "etiketiranja"

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Woli, je li tvoj majstor moze da napravi i GRF Corner Horn ili Memory kutiju?Nesto ovako:http://www.creationaudio.com.au/Tannoy.htmlhttp://www.hilberink.nl/codehans/tannoy126.htmili neki drugi majstor :)Evo i CAD: http://grabcad.com/library/tannoy-grf-corner-horn-2

ninja, kakvi su to radijatori...nego malo pre citah kako sto se zvuka tice nije bas idealna komb. takvih zvucnika sto idu u ugao, osim ako je nuzda

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...