Jump to content

Trenutno na gramofonu ...


Preporučeni Komentari

Ko trazi, taj i nadje.

Jos kada je primerak u ovako ocuvanom stanju - milina.

 

post-52-0-21821300-1443714587_thumb.jpg     post-52-0-30135900-1443714615_thumb.jpg

post-52-0-12239200-1443714642_thumb.jpg     post-52-0-12459100-1443714679_thumb.jpg

 

Kultni film, kultni soundtrack.

Ekipa sa albuma : Grupa MAG ( Korni grupa bez Kornelija, tj. Bocek, Hreljac, Fruda + Sloba Markovic & Aleksandar-Sanja Ilic za klavijaturama ).

Vokali : Dado Topic( "Floyd" ), Sladjana Milosevic ("Imam sve"), Oliver Dragojevic ("Zasto"), Oliver Mandic("Cvecke i zloce"), Laboratorija zvuka Vranjesevic ("Mirisem"), Zumreta Midzic - Zuzi ( ex "Mirzino jato" ) ("Hoby").

Tekstopisac Marina Tucakovic.

Kompozitor Zoran Simjanovic.

Godina - 1978/1979 kada se zivelo sporije, mirnije i ugodnije.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Pazi stvarno. :)

Sada kada ponovo procitam moj prethodni post ispadoh zaista kao narator aka Bane Bumbar ( sa pocetka i kraja epizode pomenute serije ).

Btw, thnx za ovaj input.

Podsetio si me da "pojurim" soundtrack iz filma kome je prethodila pomenuta serija :

 

http://www.discogs.com/Zoran-Simjanovi%C4%87-Jagode-U-Grlu/release/3092821

 

post-52-0-20144800-1443766623_thumb.jpg   post-52-0-97071400-1443766658_thumb.jpg

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 2 nedelje kasnije...
  • 3 nedelje kasnije...

P.S. zlo je doba došlo kada se carini jedna gramofonska ploča.. kupljena na Britanskom Amazonu, koštala sa poštarinom nešto iznad 16 funata, ocarinjena sa 600 dinara.. ali neka.. ću da platim da slušam Arvo Parta.. neću da slušam-gledam-konzumiram rijalitije koje mi nude za džabe.. neću!

 

uzgred - CarinoBotovka nume ni da razreže carinu - nije uračunala poštarinu u osnovicu za carinu.. mmcuim nepismenu :D

 

najposle - ova ploča po svim kriterijumima vredi barem 5 puta više :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

bemliga šta je.. carina ili PDV, možda obe stvari, možda jedna, ne vidi se iz dokumenta šta su naplatili.. paket je dobio štambilj - ocarinjeno, što ne znači da su naplatili carinu.. mislim da samo kod nas dobiješ dokument iz kog ne vidiš šta plaćaš već samo koliko treba da platiš..                  

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Poslednja kupovina na Amazon.com je sadržala 8 CD-ova i za sve sam platio par dinara manje od 2.000 din. To je navodno bila poštanska usluga isporuke na vrata - koja se naravno nije desila, samo su u prizemlju ostavili tiket da dođem po to u poštu, navodno nisam bio kod kuće (a jesam, tačno znam, ali valjda ih je zbunio lift, šta li). Za sve ove godine. na vrata su mi doneli paket tačno jedanput, ali su naplatili svaki božiji put- Naš izvozni artikal je srpska hajdućija.

 

A pojačalo od 25 kg prevezu od tvog grada do drugog grada nekome na kućni prag za par stotina dinara, ali ovo su stranci pošiljaoci, pa im skidaj kožu sa leđa, ko ti šta može. Prokleti NATO.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...