Jump to content

Trenutno na gramofonu ...


Preporučeni Komentari

post-52-0-19331400-1452951866_thumb.jpg post-52-0-25393000-1452951883_thumb.jpg post-52-0-34071900-1452951902_thumb.jpg

1985

 

Podatak 1:

Ingwie M. - ko god je ikada imao neku dodirnu tacku sa el. guitar/hard/heavy rock-om, pa i metal, cuo za co'eka.

Medjutim, uvek ta prisutna potreba da ima ton kao Ritchie B. ( a mozda i umisljam ? ).

Tehnika - perfektna, kao i sve ostalo.

 

Podatak 2 :

Polydor - iz svog skromnog iskustva, Ljudi moji, kada god "naletite" na ovaj LP lebel, pazarite ( ili bar prijavite 'de to ima ;) ).

Vanserijski.

Nesto kao Vertigo lbl koji je totalna "loodnica" i pravi "keos" ako "naleti" da se pazari.

Naravno, onaj "stari,dobri" Vertigo sa onom hijeroglifom ( mada su i ovi novi sa UFO vinil etiketom sasvim, sasvim OK ).

Dakle, slusamo danas heavy ..... why not ? :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

 

Nisam znao za ovaj album...85te sam služio JNA u Novom Mestu , zajedno sa Bobanom (onaj nizi ) i dobio od njega snimak koncerta u NovomSadu koji je bio loodilooo... Na kaseti,naravno, koja se posle sjebalanestalaizgubila... Ali imao sam srecu da slušam uživo Dašu i Sanju kako se raspevavaju, pre nastupa u domu JNA.  Prazna kuglana koja odjekuje i dva anđeoska glasa...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Auger.jpg

 

Brajan Oger ima posebno mesto u mom srcu zato što me njegova soft fuzija jako podseća na Pop Asanovića i Septembar. Koji, što sam stariji, imaju sve posebnije mesto u mom srcu <3

 

 

i kod mene al ne iz tog razloga :wink2:

 

jel ti ovaj best off italijansko izdanje

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...