Jump to content

Trenutno na gramofonu ...


Preporučeni Komentari

Samo da stigne bice " Jozo, daj vode". More kad poludim, ima da i u auto ( znas onaj moj sa Gugla, sto ce te odere od stete) ugradim FR zvucnike i vrtesku. :party:

 

Da ti ja rezervisem kakvog Lenca, Garrarda ili Thorensa? :scout_en: Ima u DK svega kao pljeve ... a i koji DC15'' za autic sto imas   :assshake:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Samo da stigne bice " Jozo, daj vode". More kad poludim, ima da i u auto ( znas onaj moj sa Gugla, sto ce te odere od stete) ugradim FR zvucnike i vrtesku. :party:

Da li je drugačije ulje u Stein-ovoj ručki potrebno za nepomičan stolovrt nego što bi bilo za pokretan automobile-stolovrt?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Gosn Zika, je li to osveta za headbangerse?

Što bih se svetio za to što sam usvojio novi pojam?

Pokušavam sebi da oslikam stolovrt u vozilu u glavi. Pa mi padena pamet Stein-ovo ulje. A onda se setih da (po)eki ovde znaju o ulju dovoljno da bi mogli da to ozbiljno i uzmu u obzir. Pa se sve nekako sklopilo.

Ma ne.

Ovo je za u Palio-a.

Postavljena slikacar.jpg

Sad mi je jasno zašto su nekada nosili rukavice u vozilima.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Mogao bi ti sad nas sve ovako kolektivno da prebacis u ostavu da ne kvarimo temu a Groznom da se stave formski lanci za ovu temu dok se ne uslika doma pored onih mini lampasa a u pozadini velika vrteska  :wink2:

 

Ne sto razmisljam, ako mu ne bude radila regulacija brzine na novom gramu, mogao bi tanjir kad se zavrti da mu "usisa" one lampasice :msn-rofl:  . 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...