Jump to content

Trenutno na gramofonu ...


Preporučeni Komentari

  • 2 nedelje kasnije...

sa ovim pločama ti dođe nešto kao sa knjigama

moraš iz dva tri pokušaja sa vremenskom distancom da im priđeš da bi skapiro odnosno da bi ti legle

elem Hiatt-a sam imao neđe 89-90 odmah pošto ga je pgp rtb izdao i nešto mi nije legao da valja pa sam ga makao

sad mi opet naleće i sasvim drugi ugođaj, čak šta više ... dobra ploča, dobra atmosfera, valja imati

slow.jpg

p.s.

što ni ovo doca jopet nema

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

1 hour ago, revox said:

dobra ploča, dobra atmosfera, valja imati

slow.jpg

 

 

Haha valja imati Hyatta ;) kaži da se šališ

BTW odaj nam tajnu - kako dolaziš do tih i tolikih licenci? Poznajem mnoge ljude koji imaju eklektične kolekcije ali ti brate slušaš bukvalno sve i svašta, kriterijum ne postoji, kupus i salata, dobro ili loše - nebitno ti je. Jel to negde ima mašina koja totalno random izbacuje sve što je ikada izašlo u SFRJ?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

4 hours ago, Miloš 1210 said:

Haha valja imati Hyatta ;) kaži da se šališ

BTW odaj nam tajnu - kako dolaziš do tih i tolikih licenci? Poznajem mnoge ljude koji imaju eklektične kolekcije ali ti brate slušaš bukvalno sve i svašta, kriterijum ne postoji, kupus i salata, dobro ili loše - nebitno ti je. Jel to negde ima mašina koja totalno random izbacuje sve što je ikada izašlo u SFRJ?

prvo treba da znaš a nadam se da znaš od probirača nema jebača;) to važi i za ovo

kroz ruke mi je prošlo za ovih 40 godina najmanje 2-3000 ploča ... kupovao prodavao pa opet kupujem i tako dok ne krepam

loše si nešto procjenio šta slušam .... nije baš sve i svašta, al ajde .... to je tvoje mišljenje na koje imaš pravo  i sa tim nemam nikakav problem

ako te baš tangira što slušam evo ti da vidiš https://www.discogs.com/user/dovlamsi/collection?header=1

a ploče u zadnje vrijeme dolaze iz bratske srbije približnije iz BG ... bem li ga najpovoljnije cijene pa je greota ne kupiti

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...