Jump to content

Trenutno na gramofonu ...


Preporučeni Komentari

odlični novi Stounsi [emoji106] ono - baš dobri.. ni jedna njihova stvar ali i ni jedan izsvirani bluz standard.. 5-6 instrumenata, klubski ugođaj, neprimetna produkcija, Mikloš peva ko u najboljim danima, električno, dinamično, prirodno i sveže da ne poveruješ.. Bonamasa i kompanija da poslušaju ovo, da čuju kako se može bez jeftinih proseravanja, efekata i preproduciranih ušminkanih snimaka, svirati fenomenalan strejt bluz..

jbt Stounsi još uvek postavljaju standarde :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

1 hour ago, Woland said:

odlični novi Stounsi emoji106.png ono - baš dobri.. ni jedna njihova stvar ali i ni jedan izsvirani bluz standard.. 5-6 instrumenata, klubski ugođaj, neprimetna produkcija, Mikloš peva ko u najboljim danima, električno, dinamično, prirodno i sveže da ne poveruješ.. Bonamasa i kompanija da poslušaju ovo, da čuju kako se može bez jeftinih proseravanja, efekata i preproduciranih ušminkanih snimaka, svirati fenomenalan strejt bluz..

jbt Stounsi još uvek postavljaju standarde :)

i meni se čini da je dobar samo nisam bio te sreće da dobijem LP na poklon, došo cd

DSC03725.jpg

al se rad toga odma prebacuje na traku

41 minutes ago, Miloš 1210 said:

Ne preteruj, to je standardna kafanska svirka kakvu imaš u Voksu ili Muhi svakog utorka ili petka. Zaboravićeš album do sutra ujutru

woli pušti ove što im ne leži ova kafanska muzika ;)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Just now, Woland said:

@revox štaznaja, malo sam izašao iz tog žanra, pomislio da je samo nostalgija, a pričinilo mi se da je više od toga

iz ovog žanra se ne izlazi ... ili jesi ili nisi ... a svirka je ista kafanska od pedesetih pa do danas a biće i nadalje ... pitanje jes samo produkcije :whistle3:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...