Jump to content

Trenutno na gramofonu ...


Preporučeni Komentari

^

Da, promasio si ne nesto, vec dosta toga.

No, sve to ima lepo na net-u, pa se moze u par klik-ova saznati i popuniti praznina i onda nece vise biti missing. :)

Hint : narkotici, zavisnost, posledicna depresija, atmosfera muzickih sadrzaja jednog u odnosu na drugog ( ne identicnih, ali koji se itekako nadopunjavaju ) etc.

A ako cemo nastaviti u saljivom tonu : isto ime, profesija etc.

 

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

29 minutes ago, Doktor said:

^

Da, promasio si ne nesto, vec dosta toga.

No, sve to ima lepo na net-u, pa se moze u par klik-ova saznati i popuniti praznina i onda nece vise biti missing. :)

Hint : narkotici, zavisnost, posledicna depresija, atmosfera muzickih sadrzaja jednog u odnosu na drugog ( ne identicnih, ali koji se itekako nadopunjavaju ) etc.

A ako cemo nastaviti u saljivom tonu : isto ime, profesija etc.

 

 

Joj meni taj Drake kao muzika za liftove, nisam baš zainteresovan za njegovo žitije, I'll pass ;) Što se tiče tvog viđenja veze dva Nicka biću i ja šaljiv...

– Prvi je dokaz – ubeđivao nas je profesor – da je zemlja okrugla taj što su sunce, mesec i sva ostala nebeska tela okrugla, te prema tome i zemlja mora biti okrugla. Nema sumnje da u tome dokazu ima nepokolebljive logike, ali je nama, deci, to izgledalo kao kad bi nam ko rekao: "Pošto su lađa, čamac i kriška od lubenice duguljastog oblika, to i cipela na nozi mora biti duguljastog oblika". 

:)

Nušić, Autobiografija

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

2 minutes ago, Miloš 1210 said:

Joj meni taj Drake kao muzika za liftove, nisam baš zainteresovan za njegovo žitije, I'll pass ;)

. . .

Ne zelim da te sada ja ubedjujem i nagovaram da Drake nikako nije "na prvu loptu", da mu das jos jednu sansu, da "slegne", itd., itd. . . .

Uostalom, bilo ovde pre koji dan slicne spike oko " Skeleton Tree " pa da zakljucim : slobodno ti pass, meni je to OK sasvim.

Ostavi na stranu, procice vreme, kada se najmanje nadas, sitici ce te Drake iz nekog bookshelf-a u kaficu, a onda mozda i promenis misljenje. :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Koga interesuje Nick Drake na vinilu, odlična su ova "Back to Black" reizdanja koja mogu trenutno da se kupe. Kod skupih deluxe pakovanja i ovih regularnih vinil je isti. BL i PM su AAA, jedino FLL je sa digitalije. Ja imam Bryter Lyter i zvuči neverovatno.

http://www.analogplanet.com/content/nick-drakes-debut-vinyl-reissue-cut-tape-aaa-not-digital#2rb9O04h7XscHBpp.97

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

^

Nema ovde offtopic-a. Udri slooobodno. :)

Taj remaster je odlican def. 

Martovske ide, pa isto tako i "Ubistva u ulici Morg" ( E.A.Poe uticaj), te "Ubice", "Cistiliste" i naravno, uvek svezi "Lutalica" . . . :guitarplayer:

Ja ostao u istom mood-u :

d1.jpg

d2.jpg

d3.jpg

d4.jpg

Upravo Pajs chuka bubanj solo na B1. 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Za kraj vecerasnje "prangijaske" seanse sam ostavio ovaj doopli LP od Black Sabbath iz Ozzy perioda. :)

b1.jpg

b2.jpg

b3.jpg

b4.jpg

Dobar izbor, mozda samo da se malo bolje skockao redosled, tj. play lista. Na CD-u to i ne smeta, ali ovako na LP-u i nije bas da se malo-malo secam i jurcam omiljene numere preko igle . . . . Recimo B3 - NIB.  :worship:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

4 hours ago, Doktor said:

^

Interesantna ti ova sinocna vinil play lista. ;)

Bas je onako - random. Me like.

slažem se ... baš je random ... al čista slučajnost ;)

kakva će bude noćas će vidimo

ulećelo 30 LP-a pa valja to sve čut narednih dana :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...