Jump to content

OKRUGLI STO na cose (DIY parada)


gaggia

Preporučeni Komentari

Datumi : 13.07 ili 20.07 - od subote prepodne 11.00 do nedelje uvece - sa jednim nocenjem cena 650din+70din boravisna taksa =720din

 

Mesta za spavanje - 20; citava kuca je nasa - prostorija za uredjaje je dovoljno velika. Rostiljanje lako izvodljivo, treba nam samo cumur i bizon koji pristane da bude pojeden - dakle rostilj i drva su predvidjeni aranzmanom.

 

Bude li nas vise od 20-toro za nocenje, ja se odricem svog mesta i odoh u necija kola :D

 

 

Izjasnjavajte se oko datuma - po dogovoru za nekih nedelju dana, treba da se kane 2-3 crvene za kaparu.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 285
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Meni je svejedno za datum jer ću na žalost znati mogu li doći tek kad dođe do dan ili dva prije. 

Sranje u firmi od neisplate plaća do mahanja radnim knjižicama.

Tako da ako ću dolaziti bit će to u potpuno privatnoj režiji i neovisno o bookingu koji se ostvari za noćenja.

 

Planirajte bez mene, a ako uspijem iskombinirati smjene i ako se desi da sjedne plaća dolazim vidjeti meni drage ljude. (nije da sad ne sjeda ništa od plaće, ali je toliko sporadično i neredovito da se ne može ništa planirati. Pogotovo se ne može ako ste opterećeni kreditima i zateznim kamatama).

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Da li ima neki konkretan razlog zasto se zuri sa datumom? da li postoji neki razlog zasto skup ne moze da bude u avgustu ili cak septembru?

Po meni je bolje da se ceo dogadjaj detaljno osmisli i isplanira, pa ce datum lakse da se zakaze.

I jos jedna stvar: ne postoji datum koji ce svima odgovarati....

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Da li ima neki konkretan razlog zasto se zuri sa datumom? da li postoji neki razlog zasto skup ne moze da bude u avgustu ili cak septembru?

Po meni je bolje da se ceo dogadjaj detaljno osmisli i isplanira, pa ce datum lakse da se zakaze.

I jos jedna stvar: ne postoji datum koji ce svima odgovarati....

 

U avgustu mi se telo i mozak odmaraju (nadam se) a septembar, pa zna se, škola počinje... Meni paše jun ili jul, osim ako me bude pogodilo baš kad budem radio na restaruraciji baštenske kućice (zamena krova itd)... BTW, ne žurim se nigde, vreme ionako brzo prolazi, o ovome smo pričali još pre nekoliko godina...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

zuri se sa datumom da bi ponovili manifestaciju u septembru..buhahaha :wink2:

ova prica se proteze unazad u nedogled i svako odlaganje je stvarno besmisleno jer ne moze se svima ugoditi kao sto je vec receno

tako da ni u septembru nece svima odgovarati kao ni u kom drugom mesecu

vise mi pasuje 13/7..

:drink:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Da li ima neki konkretan razlog zasto se zuri sa datumom? da li postoji neki razlog zasto skup ne moze da bude u avgustu ili cak septembru?

Po meni je bolje da se ceo dogadjaj detaljno osmisli i isplanira, pa ce datum lakse da se zakaze.

I jos jedna stvar: ne postoji datum koji ce svima odgovarati....

 

Luka, tema je aktuelna vec sigurno mesec dana, sto je svakako bilo dovoljno da das svoj predlog vezano za planiranje - dakle, neko treba konkretno da uzme i stavi na papir koncepciju i pita ostale sta misle i da li se slazu.. do sad si mogao tako nesto.. bas zbog toga sto je datum najslabija karika, se to i potencira. Da ne govorim o tome da uopste nije jednostavno da se sve uklopi, a racunajuci na to da smo svi dobro razbijeni obavezama i opstom letargijom koju svakodnevica navlaci, nije za ocekivanje da svi aktivno ucestvuju u planiranju.

 

Jos konkretniji razlog vezano za datum(e), jeste to sto se zakazuje unapred.. dakle ne moze kad hocemo, nego kada je slobodno - i to vazi za skoro sve varijante ovakvog tipa.

 

Ja sam dao predlog uzevsi vise faktora i misljenja u obzir, pitao ljude i to je to.. Na svima nama je odluka - nisam postavljao ultimatum i nametao vremenski okvir susreta.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Nemojte pogresno da me shvatite hocu da budem konstruktivan, meni je sto se tice datuma skoro svejedno - uklopicu se kad god da bude. Znam vrlo dobro sta je potrebno za organizaciju ovakvih dogadjaja jer se time bavim skoro svakodnevno.

Mesto mi se cini da je reseno, treba da se napravi spisak ljudi koji ce tu spavati, da se provere prostorije koje ce se koristiti, da se naprave spiskovi opreme koja ce se doneti i slusati, da se osmisli pratece zdranje i jos nekoliko sitnica. 

Moj komentar je vise bio u smislu da je datum manje vazan od organizacije samog dogadjaja.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Nemojte pogresno da me shvatite hocu da budem konstruktivan, meni je sto se tice datuma skoro svejedno - uklopicu se kad god da bude. Znam vrlo dobro sta je potrebno za organizaciju ovakvih dogadjaja jer se time bavim skoro svakodnevno.

Mesto mi se cini da je reseno, treba da se napravi spisak ljudi koji ce tu spavati, da se provere prostorije koje ce se koristiti, da se naprave spiskovi opreme koja ce se doneti i slusati, da se osmisli pratece zdranje i jos nekoliko sitnica. 

Moj komentar je vise bio u smislu da je datum manje vazan od organizacije samog dogadjaja.

 

Lukasine, ako mozes uzmi deo, jerbo ja magarac nisam svestan kad me ponese emocija, pa se ukoprcam da ne znam gde cu pre, a ni posle :D Iskreno, ja sam shvatio da treba da potegnem i da se u neko dogledno vreme skupimo, jer sam poslednje sam inicirao. Dakle, moji kapaciteti vezani za organizaciju sezu dovde - mesto, smestaj i vreme. Nikakav prob nije ako cete kasnije, samo da imamo neki okvir, a  tek si se danas izjasnio za to da je preterano brzo dogovaranje - odatle reakcija.. Molim sve zainteresovane da jos jednom opalimo listu - listu spavaca u pomenutom mestu, ajde ljubim vas, naravno ukoliko hocete ovu julsku varijantu.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...