Jump to content

OKRUGLI STO na cose (DIY parada)


gaggia

Preporučeni Komentari

ajmo redom:

vec me uhvatila eu4ija a nismo jos ni blizu polaska... sto je masta dobra stvar :wink2:

datum. krajem juna je upis na elektrotehnicki fakultet(zasad se ne zna datum) tako da mi najdalje odgovara vikend 22/23 jun+ par dana pre ili kasnije ako necete vikend ako se i vama uklapa do tad, idealno :wild:

od opreme mogu da ponudim Borin DOGC-mk3 pod uslovom da neko ima mesto u kolima i da krece iz beograda

sto se prevoza tice mogu i busom da idem(lasta ili stagod) ali tada naravno nmg da donesem nista :angry27:

zivi bili pa se dogovorili :whistle2:  :guitarplayer:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 285
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Biće ampova i zvučnika, očigledno, al' da se ne zaboravi i izvori... Praktično bi bilo da neko ponese lapče-topče i da potegnemo DACove... Verujem da će se naće i koji CD plejer. Donošenje Gramofona je već poveliki entuzijazam...Ako nema  šta drugo, ja ću poneti svoj stari Thorens145 .

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Dosao sa Tise vikendica ociscena od blata pa bahanalije mogu da pocnu.Vidim Vrdnik ok mogu doneti 2a3 i Philips moje nove daske,OB.

 

svakako sam zeleo da se zahvalim na ponudi za vikendicu - to je bila sigurna varijanta, da nije ispalo ovo za Vrdnik

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Шта се пије на овој манифестацији ?

 

Žuti i crni sok
 
Uglavnom su to nazivi za niskobudžetne sokove koji su se pili u kriznim vremenima, mada tako se može osloviti i coca-cola ili fanta
 
A: Može sok ? 
B: Može 
A: Hoćes crni ili žuti 
B: Sve jedno
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ima blizu vrdnika vinara fruskogorskih, verujem da cemo bez problema naci lepo domace vince za 200-250 din po litru a ima i rakije za slucaj da samograditelji vatrene vode ne ponesu dovoljno svojih uradaka.

 

sto se mene tice ja nemam nesto bas stoprocentnih DIY uradaka ali imam dosta sprava domacih ex-svajsera koji su se brendirali ili pak brend sprava sa DIY modifikacijama. u tom smislu mozete da racunate na sve sto stoji u mojoj sobi:

 

stabi S/stogi S/benz micro ace SL sa FFL tanjurom

tatic 10Y monoblokovi

korato anniversary phono

hiraga l'audiphile class A 20

kenjalov welborne labs compleat phono

cinemag SUT 

mozda ce dotle svirati i garrard 401 sa acos lustre/SPU spirit

altmann DAC sa impulsovim napajanjem

sto se lavora tice, mozda i to moze, ako se nadje veliki kombi i 4 nosaca sa velikim IQ, i ako ima stvarne potrebe da se to nosi. treba slusaonica od najmanje 50-60 kvadrata....

 

na kraju ali ne i poslednje, mislim da bi trebalo razmisljati u pravcu sistema koji ce se sparivati i predstavljati ili pak odredjenih prezentacija prema kojima treba ravnati odabir opreme, posto ima dosta passovih DIY uradaka mozda napraviti test F5 vs aleph vs F3 vs SIT vs whatever

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ima blizu vrdnika vinara fruskogorskih, verujem da cemo bez problema naci lepo domace vince za 200-250 din po litru a ima i rakije za slucaj da samograditelji vatrene vode ne ponesu dovoljno svojih uradaka.

 

sto se mene tice ja nemam nesto bas stoprocentnih DIY uradaka ali imam dosta sprava domacih ex-svajsera koji su se brendirali ili pak brend sprava sa DIY modifikacijama. u tom smislu mozete da racunate na sve sto stoji u mojoj sobi:

 

stabi S/stogi S/benz micro ace SL sa FFL tanjurom

tatic 10Y monoblokovi

korato anniversary phono

hiraga l'audiphile class A 20

kenjalov welborne labs compleat phono

cinemag SUT 

mozda ce dotle svirati i garrard 401 sa acos lustre/SPU spirit

altmann DAC sa impulsovim napajanjem

sto se lavora tice, mozda i to moze, ako se nadje veliki kombi i 4 nosaca sa velikim IQ, i ako ima stvarne potrebe da se to nosi. treba slusaonica od najmanje 50-60 kvadrata....

 

na kraju ali ne i poslednje, mislim da bi trebalo razmisljati u pravcu sistema koji ce se sparivati i predstavljati ili pak odredjenih prezentacija prema kojima treba ravnati odabir opreme, posto ima dosta passovih DIY uradaka mozda napraviti test F5 vs aleph vs F3 vs SIT vs whatever

Da li si planirao da angažuješ neki kombi?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Vidim sada da ce zvucnici biti najveci problem: hajde lepo da se javi neko ko ima npr pikapa ili nesto slicno u cemu mogu da se teraju kutije. Ili da se organizujemo za prevoz tamo i nazad - da u cenu boravka bude uracunat i taj prevoz. Sasvim je razumljivo da se retko kome cima sa vukljanjem zvucnika.. razume se da ce se par forumasa ponuditi za ispomoc u tako delikatnim poslovima :D

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

dobro, mozda napravim neke druge kutije dotle, lakse za transport :)

 

edit: realno ima vise rezona da se napravi prototip kutije na basi gedlijevog OSWG sto ga luka izliva

to je posao za vikend da se skuca kutija, zvule ce da proracuna skretnicu, imamo narhckanih bas drajvera raznih

 

a ima i druga opcija sa TPL-150

anyways nesto cemo doneti da svira

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Napisah ti u PP :)

 

Daklem i za ovde da napomenem da do 23-eg ja neću nikako moći. Posle 23-eg sam tu, pa mogu da računam da ću doći na DIYfest.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ја имам домаћих урадака, али нисам ништа ја направио осим кутија и чисто естетских побољшања на тим справама.

А за пиће питам јер сам мислио да спонзоришем вино, 10-15 л, или ватрену воду (прва лига, није оно што се прави за продају), него не знам хоће ли бити могуће и послужити га тамо ( ако је фешта у неком локалу угоститељског типа - онда неће моћи).

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Bolje izotvaravaj temu sa zvučnicima koje si pravio. Lako ćemo za vino i objekte. Za to je uvek lako :cheers:

Зву, ово моје је много испод нивоа који сте поставили. Ствар је у томе што мени ради посао...

Звучници су Фостекс 166 фул рејнџ, у фабрички препорученим бек лоудид хорнама и везан стари Пиониров ПТ 204 булит твитер преко електролита. Како ни дан данас нисам урадио финиш (гологуз медијапан), није ми проблем да их довучем ако мислите да има смисла.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...